Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На прийом до міського голови приходять з проханнями, пропозиціями та скаргами

Фотографія

На початку тижня, 19 червня, на прийом до міського голови з особистих питань у виконком прийшли 9 городян. В цей день очільниця міста займалась терміновим вирішенням міських проблем в області, тож звернення розглянув перший заступник міського голови Іван Сороковий.

Питання стосувались комунального господарства, послуг, захисту прав споживачі та надання матеріальної допомоги.

Зокрема, дві пенсіонерки попросили видалити дерево біля будинку. За їх словами, з 2015 року виконується санітарна обрізка рослини, однак жінки занепокоєні можливим падінням гілок під час буревію. Іван Сороковий зазначив, що повноцінні дерева на території міста видаляти без висновку спеціальної комісії не можна. Тому начальнику управління комунального господарства та майна Ларисі Черевко було доручено вийти зі спеціалістами на місце, з’ясувати, чи підлягає дерево видаленню, і надати відповідь заявницям.

Літня жінка звернулась з проханням вжити заходів до недобросовісного підприємця, який неякісно виконав ремонтні роботи, взяв гроші та не бажає завершити справу. Підприємець не відповідає на дзвінки та уникає зустрічей з клієнткою. Пенсіонерка принесла з собою підписані нею та підприємцем договір і акт виконаних робіт, що має означати повну згоду обох сторін. Проте в угоді вказано строк гарантії - 1 місяць, чого довірлива жінка не догледіла своєчасно. У телефонній розмові підприємцю порадили якнайшвидше виправити ситуацію, інакше заявниця звернеться до суду.

Цього дня були позитивно вирішені питання щодо надання матеріальної допомоги та облаштування під’їзду до квартири інваліда.

На прийомі побував містянин, який переймається міськими проблемами та приходить до виконкому з порадами. Цього разу він поскаржився, що на дитячих майданчиках пісочниці стоять порожніми, бо комунальники не завозять пісок. Однак, ця інформація не підтвердилась. Директор підприємства, яке обслуговує територію вказаної адреси, повідомила, що Першотравенське МЖКП завозило пісок на майданчики у квітні. Тому є припущення, що його просто використали не за призначенням. От і виходить, що бути небайдужими замало, потрібно бути ще й свідомими.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

Анонси

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді