Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

У Першотравенську урочисто відзначили День Перемоги

 

Фотографія

8 і 9 травня у Першотравенську відзначили День пам’яті та примирення і 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні серця першотравенців водночас були сповнені гордістю за безсмертні подвиги дідів і прадідів та скорботою за мільйонами безневинно загиблих людей.

8 травня на меморіалі Слави було проведено урочистий захід до Дня пам’яті та примирення за участю учнів загальноосвітніх шкіл міста. Під час заходу присутні вшанували загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Вранці 9 травня відбулись урочистості з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які у зв’язку з погодними умовами пройшли у БК «Шахтар». У заходах взяли участь керівництво міста, депутати міської ради, ветерани Другої світової війни, діти війни, ветерани-афганці і учасники АТО, учнівська молодь, представники підприємств, організацій, установ міста та громадськість.

Міський голова Оксана Вінницька привітала всіх першотравенців зі святом Перемоги та висловила слова глибокої вдячності ветеранам, що на своїх плечах винесли всі тяжби війни.

- В історії є дати, про які важко говорити. Сьогодні саме така дата – ми відзначаємо 74-ту річницю Великої Перемоги у тій страшній війні. Ще один рік відносить у глиб історії пам’ять про мужніх захисників, яких серед нас стає все менше. Ми зобов’язані їм глибокою вдячністю за великий подвиг, яким виборено мир для багатьох поколінь. Наразі в Першотравенську проживає шість учасників бойових дій у Другій світовій війні. На жаль, сьогодні вони не всі змогли бути на урочистостях, бо роки беруть своє і підводить здоров’я. Шановні Горбунов Василь Олексійович, Саєнко Леонід Якович, Торічний Микола Іванович, Худоєрко Василь Степанович, Матіна Катерина Кіндратівна та Мірошниченко Уляна Михайлівна! Ми безмірно вдячні вам за великий внесок у наближення Перемоги і знаємо, що війна для вас - це не просто давнє минуле. Для вас це важкий період життя, наповнений болем втрат і радістю здобутої перемоги, самовідданою працею і самопожертвою. Низько вклоняємось вам за героїзм і мужність, за непереборне бажання захистити рідну землю від ворога. Сердечно бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, благополуччя та миру! Ви завжди будете для нинішнього та майбутніх поколінь прикладом щирої любові до Батьківщини! Зі святом вас, дорогі наші ветерани!, - зазначила Оксана Рудольфівна у своєму виступі.

Також всіх присутніх привітав зі святом заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділення Першотравенського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Олег Солодовник. Він вручив відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» військовослужбовцям з Першотравенська, які захищали незалежність та територіальну цілісність України на Сході держави.

Під час концертної програми «Про любов і про війну» з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні звучали душевні пісні перемоги, які не залишили байдужим нікого, адже нагадали про ті страшні часи війни і відважних людей, що відчайдушно боролися з окупантами.

По закінченні концерту керівництво міста та громадськість поклали квіти до «Вічного вогню» на знак пошани полеглих у боях з гітлерівськими нацистами.

У день Великої Перемоги міська влада організувала для учасників бойових дій і членів міської Ради ветеранів війни та праці традиційний святковий обід, під час якого ветерани душевно поспілкувалися між собою та поділилися спогадами про воєнні роки.

Довідково:

В 2019 році на потреби ветеранів в міському бюджеті передбачені кошти у сумі близько 647 тис. грн, з них: 140 тис. грн - на здійснення статутної діяльності міської Ради ветеранів війни та праці; 25 тис. грн - на проведення урочистостей до пам`ятних подій соціального спрямування; 150 тис. грн - на оздоровлення ветеранів війни та праці; 287 тис. грн на виплату матеріальної допомогу захисникам Вітчизни; 45 тис. грн. на оплату послуг зв’язку.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

Анонси

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді