Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання в місті Першотравенську, що надаються Першотравенським міським житлово-комунальним підприємством


Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання в місті Першотравенську, що надаються Першотравенським міським житлово-комунальним підприємством

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 30.07.2012 року № 390 Першотравенське міське житлово-комунальне підприємство пропонує на розгляд обґрунтування причин зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів міста Першотравенська.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Підвищення тарифів має позитивно вплинути на фінансово-економічний стан підприємства, а також покращити якість та умови обслуговування споживачів.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: вул. Молодіжна, буд. 12, м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800.

Обґрунтування необхідності встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання в місті Першотравенську, що надаються Першотравенським міським житлово-комунальним підприємством

Діючі тарифи на послуги централізованого водопостачання встановлені 17.11.2016 року за 1 куб.м в розмірі з ПДВ для потреб населення –12,84 грн, для інших споживачів –14,62 грн (рішення виконавчого комітету Першотравенської міської ради від 17.11.2016 р. № 214).

В даний час діючі тарифи не забезпечують покриття економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво. Основні причини перегляду тарифів – суттєве зростання вартості їх окремих складових. Рівень покриття фактичних витрат підприємства діючим тарифом на даний час складає 76,9%.

За період, що минув від затвердження тарифів, у значній мірі зросли такі складові: витрати на воду з 8,44 до 11,77 грн. за 1 куб. м (+39,5%) в зв`язку з впровадженням нових ІТНВПВ, на підставі яких розроблено річний план водопостачання; розмір мінімальної заробітної плати з 1450 грн. до 1600 грн на місяць ( від прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2017) (+10,3%). Збільшилися витрати на послуги спеціалізованих підприємств з 0,05 грн/куб.м до 0,59 грн/куб.м в зв`язку з урахуванням в тарифі витрат на періодичну повірку засобів вимірювальної техніки відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 №1314-VII.

Таким чином, взагалі діючі тарифи вже не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, витрачені на виробництво цих послуг. В зв’язку з цим виникла об’єктивна необхідність приведення тарифів на послуги водопостачання у відповідність до реальних витрат на їх виробництво.

Розрахунок тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869.

Розрахункові тарифи на послуги з централізованого водопостачання за 1 куб.м в розмірі з ПДВ склали для потреб населення – 19,18 грн (тариф збільшився на 49,4%), для бюджетних установ – 23,52 грн (тариф збільшився на 83,2%), для інших споживачів – 25,33 грн (тариф збільшився на 73,3%).

 

  Структура та загальний розмір тарифу на послуги з централізованого водопостачання

Адміністрація Першотравенського МЖКП


Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді