Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Діє попередній запис на прийом до спеціалістів лікарні ім. І.І. Мечникова

Шановні мешканці міста Першотравеська та району!

Адміністрація КЗ «Першотравенська ЦМЛ» ДОР» нагадує, що в лікарні продовжує функціонувати система попереднього запису пацієнтів на прийом до спеціалістів консультативної поліклініки Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова.

Для попереднього запису пацієнт звертається до свого профільного лікаря. І якщо профільний лікар призначає пацієнтові консультацію лікаря обласної консультативної поліклініки, то за бажанням пацієнта, в реєстратурі КЗ «Першотравенської ЦМЛ» ДОР» є можливість записати пацієнта на прийом до обласного лікаря на бажану дату та час.

Для цього реєстратор за допомогою спеціального програмного забезпечення узгоджує можливу дату і час прийому (згідно з побажаннями пацієнта та наявного вільного часу обласного лікаря). Узгоджена дата та час бронюється для прийому даного пацієнта. По завершенні запису, пацієнтові видається направлення, в якому вказано дату та час прийому. З даним направленням йому необхідно буде прибути в зазначений час в обласну консультативну поліклініку ім. І.І. Мечникова.При собі необхідно мати паспорт, виписку з амбулаторної або стаціонарної медичної карти, рентгенологічні та інші дослідження. При цьому пацієнту немає необхідності вистоювати черги в реєстратурі обласної поліклініки.

З повагою, адміністрація КЗ «Першотравенської ЦМЛ» ДОР»

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді