Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Шановні мешканці м. Першотравенська, Межівського та Петропавлівського районів!

Адміністрація КЗ «Першотравенська ЦМЛ» ДОР» нагадує, що у нас в лікарні працює онлайн-запис на прийом до лікаря поліклініки на сайті: https://helsi.me/ 

 

Helsi.me - це електронна система охорони здоров'я, яка дає пацієнтам можливість самим знайти лікаря, записатися до нього на прийом в режимі он-лайн в слушний для них час. Крім цього, за допомогою електронної системи ви також можете відмінити прийом, якщо ваші плани змінилися.

Для попереднього запису, після переходу на вкладку, на головній сторінці ви відразу побачите, що шукати потрібного вам лікаря можна або за фахом, або за прізвищем (якщо ви його знаєте), або за адресою. Не забудьте обрати у відповідному віконці (вгорі зліва) наше місто - Першотравенск. Потім вам потрібно вибрати в віконці «Всі райони» нашу установу -Центральна міська лікарня м. Першотравенськ. Не забудьте натиснути кнопку "ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ". В результатах пошуку вам покажуть лікарів, працюючих в нашому закладі.

По завершенні запису, на екрані ви побачите електронний талон, в якому вказано дату та час прийому. Його не обов’язково роздруковувати. В зазначений час вам необхідно буде прибути в поліклініку на консультацію до вузького спеціаліста. При цьому немає необхідності вистоювати черги в реєстратурі поліклініки.

Нагадуємо, що запис на прийом до лікаря вторинної медичної допомоги виконується при наявності рекомендації лікаря дільничного (терапевта, педіатра, сімейного) щодо необхідності проведення консультації пацієнта вузьким фахівцем та наявності направлення.

Адміністрація КЗ «Першотравенська ЦМЛ» ДОР»

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді