Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

План зонування

План зонування території – вид містобудівної документації, який встановлює функціональне призначення території, вимоги до забудови і розробляється з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням, створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб.

Необхідність розроблення плану зонування території виникла у зв’язку з вимогами ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». План зонування території міста Першотравенська був виготовлений ТОВ науково–виробничим підприємством «Хелг» (м.Дніпропетровськ) в рамках стратегії соціального партнерства ТОВ ДТЕК і міста Першотравенська на замовлення виконавчого комітету Першотравенської міської ради та затверджено рішенням міської ради від 27.06.2014 року № 98-49/VІ «Про затвердження проекту «План зонування території м. Першотравенська Дніпропетровської області».

З матеріалами плану зонування території міста Першотравенська можна ознайомитись у приміщенні виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Шкільна, 20 (кабінет головного архітектора).

 

План зонування терторії міста Першотравенськ Дніпропетровської області

 

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді