Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

План зонування

План зонування території – вид містобудівної документації, який встановлює функціональне призначення території, вимоги до забудови і розробляється з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням, створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб.

Необхідність розроблення плану зонування території виникла у зв’язку з вимогами ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». План зонування території міста Першотравенська був виготовлений ТОВ науково–виробничим підприємством «Хелг» (м.Дніпропетровськ) в рамках стратегії соціального партнерства ТОВ ДТЕК і міста Першотравенська на замовлення виконавчого комітету Першотравенської міської ради та затверджено рішенням міської ради від 27.06.2014 року № 98-49/VІ «Про затвердження проекту «План зонування території м. Першотравенська Дніпропетровської області».

З матеріалами плану зонування території міста Першотравенська можна ознайомитись у приміщенні виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Шкільна, 20 (кабінет головного архітектора).

 

План зонування терторії міста Першотравенськ Дніпропетровської області

 

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді