Приймальня: 0(5633) 7-10-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

До уваги суб’єктів господарювання!

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.2016 №489 затверджено новий Порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, згідно з яким змінено коефіцієнти, що характеризують функціональне використання земельної ділянки.

Для отримання Витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на 2017 рік суб’єктам господарювання на території міста Першотравенська необхідно звернутись до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Першотравенської міської ради, який розташований за адресою: м. Першотравенськ, вул. Шахтарської Слави, 30. Консультацію з цього питання можна отримати за тел.: (05633) 5-32-05.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язу з реорганізацією управління Держгеокадастру в Петропавлівському районі Дніпропетровської області заяви про надання Витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на 2017 рік будуть опрацьовуватись новоствореним відділом головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області з 23 січня 2017 року.

Центр надання адміністративних послуг

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2017 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді