Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Послуги Державної служби зайнятості щодо навчання громадян

           Ви бажаєте працевлаштуватися, але маєте професію чи спеціальність, яка не відповідає потребі ринку праці? Не засмучуйтесь!

          Зверніться до Першотравенської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, де вам допоможуть отримати нову професію або компетенцію, навчать, як підготувати бізнес-план, щоб відкрити власну справуна курсах  підвищення кваліфікації  «Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти».

           Навчальні заклади державної служби зайнятості активно впроваджують елементи дуальної форми навчання шляхом поєднання навчального процесу у закладі освіти та на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях.

           З метою виявлення здібностей, можливостей та інших чинників, що впливають на вибір або зміну професії та виду трудової діяльності, центрами зайнятості безробітним надаються послуги з професійної орієнтації.

            В червні 2020 року Дніпропетровський центр професійно- технічної освіти  ДОЦЗ  проводить набір безробітних на навчання за такими професіями:

  • •Контролер-касир
  • •Офіс-менеджмент з основами діловодства
  • •Основи соціального патронату

           За більш детальною інформацією звертайтесь до Першотравенської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за адресою:              вул. Горького, 12Б, конт.тел. (05633)53544

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді