Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Легальна зайнятість: що це і навіщо?

Легальна – означає визнана і дозволена законом, який чітко окреслює обов’язки і права учасників трудових відносин, а також гарантує, що держава буде дбати про їх виконання кожною стороною: і роботодавцем, і працівником. Про які ж гарантії йдеться? Для працівників держава гарантує, що в разі офіційного працевлаштування, окрім запису в трудовій, людина, яка працює,  матиме:

  •      чітко визначені і закріплені трудовим договором місце роботи, режим роботи, посадові обов’язки, заробітну плату;
  •         виплату заробітної плати двічі на місяць, у розмірі не менше ніж мінімально встановлений законодавством;
  •         можливість навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації за рахунок роботодавця;
  •         страховий стаж для отримання допомоги на випадок безробіття, пенсії;
  •     право на оплачувані відпустки: щорічну (не менше 24 календарних днів), соціальні та додаткові відпустки, передбачені КЗпП України;
  •         право на оплату листка непрацездатності в разі хвороби;
  •    соціальні послуги і виплати в разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання;
  •     захист від незаконного звільнення, переведення на іншу посаду, зміну умов праці (без попередження та згоди працівника);
  •         вихідну допомогу в разі звільнення за ініціативою роботодавця;
  •         цілої низки інших прав і соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.

Багато це чи мало – стає зрозуміло, коли є можливість порівняти. 

Реальність така, що чимало роботодавців будують свій бізнес на максимальному використанні нелегальної праці. Пояснення одне - надто дорого платити податки. Настільки дорого, що з працівниками забувають розрахуватися або виплачують лише частину обіцяної зарплати, або пропонують в обмін на офіційне працевлаштування  сплату ЄСВ покласти на плечі працівника.

На перший погляд ухилення роботодавця від офіційного працевлаштування і сплати ЄСВ за своїх працівників не виглядає катастрофою. «Головне, щоб гроші платив за роботу,» – міркують більшість нелегалів, забуваючи про те, що сплата ЄСВ забезпечує їх страховими виплатами на випадок безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасних випадків на виробництві, врешті, під час виходу на пенсію.

Запровадження карантинних заходів в зв’язку з поширенням в Україні коронавірусу змусило замислитися всіх, хто зневажав соціальним благополуччям і громадянською відповідальністю в інтересах короткострокового економічного ефекту. І роботодавці, і працівники, які підтримували нелегальну зайнятість, ухилялись від офіційного оформлення трудових відносин і сплати податків, опинились один на один перед загрозою зубожіння. І переваги офіційного працевлаштування вже не видавалися пережитком минулого.

Для остаточного розуміння переваг й для роботодавців, варто зазначити, що кожен з них, хто підтримує цивілізовані трудові відносини, мав змогу отримати допомогу по частковому безробіттю у зв'язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню СОVID-19.

Звертаємося до осіб, які мають намір працевлаштуватися або вже працевлаштовані у приватних підприємців, вимагайте укладання з Вами трудового договору. Перевіряйте, чи перераховують за Вас єдиний соціальний внесок.

Кожен роботодавець повинен пам’ятати, що неоформлений вчасно трудовий договір, приховування трудових відносин шляхом реєстрації працівника у якості ФОП, невиправдане заключення з працівником договорів цивільно-правового характеру: - все це не лише грубі порушення трудового законодавства, а й прояв байдужості та безвідповідальності до працівника.

Консультації з питань легальної зайнятості, недопущення виплати  заробітної плати «в конвертах», роз’яснення щодо переваг у разі легалізації трудових правовідносин  та передбаченої законодавством відповідальності за приховування фактів нелегальної зайнятості можна отримати в управління праці та соціального захисту населення  за телефоном   066-329-89-46, або залишити звернення про порушення трудових прав у скрині за  адресою: Кобзаря буд.15а, каб. № 19 та по e-mail:   1248pershszn@ukr.net

За матеріалами https://www.dcz.gov.ua

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді