Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

По нову кар'єру - до служби зайнятості

Державна служба зайнятості працевлаштовує громадян за різними спеціальностями. 

У кожного нашого клієнта – своя унікальна історія. Хтось шукає своє перше робоче місце, хтось став безробітним через скорочення, а комусь хочеться змінити сферу своєї діяльності або відновити роботу після тривалої перерви. Історій багато, усі вони різні, але головне в них – бажання  фахівців служби допомогти клієнту якнайшвидше знайти своє робоче місце. 

Напередодні дня народження #команда_ДСЗ звітує: за 30 років роботу за сприяння служби зайнятості знайшли 20 мільйонів українців!

Отже, якщо ви шукаєте роботу, чекаємо вас у найближчому центрі зайнятості. Наша робота - знайти роботу Вам!

Як це працює?

  • Служба зайнятості має найбільшу базу вакансій. Пропозиції роботи оновлюються щодня. Станом на 23 листопада в базі вакансій ДСЗ було майже 57 тисяч пропозицій роботи. Щодня за сприяння служби роботу знаходять в середньому 2500 українців. 
  • Наші фахівці допоможуть у пошуку підходящої роботи саме для вас, враховуючи попередній професійний досвід, освіту та вимоги регіонального ринку праці.
  • Буває й таке, що з певних причин професія безробітного вже не актуальна, а ринок праці вимагає “перезавантаження” його умінь та навичок. Що робити? Маємо відповідь і на це запитання: пройти професійне навчання. 11 центрів професійно-технічної освіти ДСЗ пропонують 95 спеціальностей на вибір. Перукар, слюсар, верстатник, електрогазозварник, кравець чи токар, коваль чи кухар - вибір за вами. Навчання за направленням центру зайнятості - безкоштовне, слухачам надається гуртожиток. Промовистий факт: майже 90% слухачів знаходять роботу за новою спеціальністю.

Щиро бажаємо кожному нашому клієнту знайти роботу якнайшвидше. І обов'язково - до душі!

Довідково.

Протягом січня-жовтня 2020 року:

  • понад 1 млн громадян мали статус зареєстрованого безробітного, з них 942,3 тисяч отримували допомогу по безробіттю;
  • майже 540 тисяч українців знайшли роботу за сприяння служби зайнятості (з них – 337,5 тисяч мали статус зареєстрованого безробітного, а 202 тисячі осіб були працевлаштовані оперативно, ще до надання статусу безробітного);
  • 158,5 тисяч роботодавців співпрацювали зі службою зайнятості;
  • 754 тисячі вакансій було в у базі даних служби зайнятості;
  • 88,7 тисяч безробітних проходили професійне навчання (майже 47 тисяч з них навчалися в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості);
  • 92,2 тисячі осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді