Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Координаційна рада

Фотографія

07 серпня в БКМ «Україна» під головуванням заступника міського голови Тамари Бакули відбулось чергове засідання координаційної ради з питань попередження бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень серед дітей при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради. На засіданні було розглянуто нагальні питання.

Заступник начальника міського управління праці та соціального захисту населення Ванжа С.В. доповіла щодо стану дитячого травматизму у м. Першотравенську. Провідний інспектор міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дєдова Ю.Ю. провела з батьками бесіду з питання дотримання правил пожежної безпеки в побуті з демонстрацією відповідних матеріалів для проведення роз’яснювальної роботи серед дітей. Начальник служби у справах дітей Каніболоцька Н.Г. та заступник начальника Петропавлівського міськрайонного відділу з питань пробації Денисенко О.М. доповіли про запобігання та протидію домашньому насильству й відповідальність передбачену за його вчинення.

У ході засідання координаційної ради присутні прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, батьки дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, мали можливість задати питання, які виникають у процесі виховання дітей, та отримати обґрунтовані відповіді.

Служба у справах дітей

виконкому міської ради .

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді