Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

З Днем усиновлення!

Фотографія

В Україні щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити як рідну - це надзвичайно важливий крок, який щороку в Україні роблять близько тисячі сімей. Саме вони вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним. Це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами…

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. 

Багато сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей. Так було завжди - історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки. Дитина повинна мати маму і тата - це закон життя!

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дітей. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими!

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше - щастя мати родину.

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні - усиновлять і виховають дитину, інші - допоможуть дитині знайти батьків, треті - нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив і стикнувся з проблемами. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі.

Необхідну консультацію з питань усиновлення нададуть спеціалісти служб у справах дітей: вул. Кобзаря, буд. 15а, ІІІ поверх, 3 кабінет, 5-35-14.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді