Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Три переможці конкурсу «Громада своїми руками» презентували реалізовані проекти

Фотографія

Триває підведення підсумків конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками-2017». У понеділок були здані ще три об'єкти: спальна кімната в групі «Пролісок» дитячого садочка «Дзвіночок», ігровий майданчик для дітей з особливими потребами в дитсадку «Попелюшка», а також кабінет комп'ютерних знань в ЦДТ «Надія».

Група «Пролісок» бере участь і перемагає в конкурсі міні-грантів вже не вперше. У минулому році педагоги і батьки в рамках конкурсу оновили саму групу - зробили ремонт і придбали обладнання. Не зупиняючись на досягнутому, «Пролісок» взяв участь в конкурсі знову, і знову перемогли. Результат - чудова кімната відпочинку з ніжним інтер'єром і новими меблями. Оновленій кімнаті раді і батьки, і діти, і педагоги. На знак подяки за допомогу в реалізації проекту представники групи підготували зроблені своїми руками сюрпризи всім, хто допомагав у реалізації проекту - міському голові Оксані Вінницькій, регіональному представнику ДТЕК із соціального розвитку в місті Першотравенськ Олені Невєровій та голові громадської організації «Центр сприяння розвитку міста Першотравенськ» Катерині Мінченко.

У радісній і зворушливій атмосфері пройшло відкриття ігрового майданчика для дітей з особливими потребами в дитячому садку «Попелюшка». Тут встановлено спеціальні гойдалки для дітей, які не можуть кататися на звичайних гойдалках без сторонньої допомоги, спеціальний стенд-лабіринт, який допомагає дітям з особливими потребами розвивати дрібну моторику і здатність концентрувати увагу, тощо. Дітлахи відразу зраділи майданчику - каталися на гойдалках, «бродили» по лабіринту і ділилися враженнями з гостями та представниками ЗМІ. Особливу радість відчували в цей день батьки дітей з особливими потребами.

Завершив день відкриттів комп'ютерний кабінет в ЦДТ «Надія». Як зазначила директор ЦДТ Віра Левченко, завдяки можливостям нової техніки діти, які і раніше займали призові місця на конкурсах обласного, всеукраїнського та навіть міжнародного значень, тепер зможуть піти ще далі. -

- Це дійсно дивовижний і унікальний проект. За п'ять років в місті стільки всього оновлено, відремонтовано і, навіть, з'явилося нового завдяки «Громаді своїми руками», - зазначила міський голова Оксана Винницька. - І якщо п'ять років тому на початку старту проекту ми ще не зовсім розуміли, що і як потрібно робити, зараз жителі охоче готують свої проекти і багато роблять для їх реалізації. Місто перетворюється, мешканці стають більш ініціативними та згуртованими. І це прекрасно.

Про активність населення та співпрацю городян з міською владою говорила також Олена Нєвєрова. Вона підкреслила, що в Першотравенську не просто багато бажаючих перемогти в конкурсі. Городяни і влада охоче пропонують велику частку співфінансування. Це свідчить про те, що і жителі, і влада хочуть не тільки, щоб місто змінювався на краще, але і готові трудитися над цим разом.

Довідково:

Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» успішно проводиться п'ятий рік поспіль. У 2016 та 2017 роках на реалізацію цікавих проектів городян з міського бюджету направлено по 500 тисяч гривень. З огляду на такий вагомий внесок міської влади цьогоріч компанія ДТЕК також збільшила фінансування конкурсу до 450 тисяч гривень. Отже, 20 ініціативним групам городян, яким пощастило перемогти в конкурсі, було спрямовано в середньому по 50 тисяч гривень.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Анонси

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді