Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Не зупиняйтеся на досягнутому!

Фотографія

З такими словами 17 листопада звернулася секретар ради Надія Петрова до ініціативних груп городян на відкритті успішно реалізованих ними проектів. Цього дня в рамках проекту «Громада своїми руками», який фінансується компанією ДТЕК, а віднедавна й з міського бюджету, було презентовано відремонтовану дитячу групу в дитсадку «Білочка», майданчик для вигулу собак в міському парку та спортивний майданчик з тренажерами для людей старшого віку. Вітаючи «винуватців свята», Надія Петрова нагадала, як починав впроваджуватися проект.

- Коли в 2012 році представники ДТЕК запропонували нам взяти участь у конкурсі міні-грантів, нам хотілося багато чого зробити. Та ми, відверто кажучи, не знали як взагалі пишуться проекти, як їх втілити у життя – це було дуже складно. Однак, наступного року з 18 проектів, наданих на конкурс, п`ять увійшли в число переможців. За п`ять років в Першотравенську реалізовано вже 56 задумів містян і слід відзначити, один кращий за інший. За цей час гранти конкурсу зросли з 20 до 50 тисяч. Зважаючи на те, що першотравенці полюбили цей творчий конкурс, два роки тому міський голова Оксана Вінницька виступила перед депутатами міської ради з ініціативою щодо спрямування суттєвих коштів з міського бюджету на проекти городян. Як результат, два роки поспіль в місті реалізується вдвічі більше проектів, ніж могло бути. Цьогоріч ДТЕК і місто майже нарівні спрямували на ініціативи городян близько мільйона гривень. Отже, наше шахтарське місто стало ще гарнішим і комфортнішим. Тож не зупиняйтесь на досягнутому, фантазуйте, творіть навколо себе комфортні умови і отримуйте від цього задоволення, - побажала ініціативним групам секретар міської ради.

Багато приємних слів на свою адресу творці прекрасного почули й від Олени Нєвєрової, регіонального представника ДТЕК з соціального розвитку. Вона висловила вдячність міській владі Першотравенська за підтримку конкурсу міні-рантів «Громада своїми руками». А учасникам конкурсу подякувала за їх активність і докладені зусилля в реалізації своїх проектів.

- Є багато людей, які, самі нічого не роблячи, розповідають про те, що і як потрібно робити. А ви власними руками покращуєте умови життя для себе, своїх дітей, для інших городян, реалізовуючи такі прекрасні проекти. Пропонуйте нові ідеї, а компанія ДТЕК завжди готова вас підтримати! - запевнила Олена Федорівна.

Присутні на відкритті об’єктів городяни були сповнені захопленням та радістю від того, що в Першотравенську з’явилися нові, такі цікаві креативні місця. Адже, без сумніву, приємно бачити як рідне місто стає дедалі кращим.

Інформаційно:

Батьки дитячого дошкільного закладу «Білочка», керівник Катерина Ніколаєва, реалізували проект «Тут ми, як одна родина, дружні, як сім'я єдина». Ініціативна група батьків виконала ремонт групи «Бджілка», де виховуються їх діти. Підтримка з фонду конкурсу – 47,8 тис. грн. Бюджет проекту – 58,2 тис. грн. Власний внесок – 10,4 тис. грн. В групі покладено нове покриття на підлогу, встановлені нові двері, придбано стільчики, плафони тощо. Батьки гарно працювали на суботниках, виконавши багато роботи власними руками без залучення спеціалістів.

Ініціативна група «Рух-життя», керівник Анастасія Панченко, реалізувала проект «Активне довголіття». На території ДЮСШ «Шахтар» створено майданчик для занять спортом літніх людей. Підтримка з фонду конкурсу – 41,7 тис. грн. Бюджет проекту – 56,1 тис грн. Власний внесок – 6,1 тис грн. Ініціативна група також провела багато суботників та за власні кошти придбала будівельні матеріали (пісок, цемент, щебінь), лавочки, урни, провела бетонування і установку конструкцій, зробила дизайн території.

Ініціативна група «Хатіко», керівник Марина Найдьонова, реалізувала проект «HOT-dog». По вулиці Молодіжна (вхід у міський парк) встановлено спеціалізований майданчик для вигулу і дресирування собак. Підтримка з фонду конкурсу - 49 тис. грн. Бюджет проекту – 57,7 тис грн. Власний внесок ініціативної групи 8,7 тис. грн. Любителями четвероногих друзів проведено 7 суботників, за власні кошти придбано пісок, цемент, щебінь, фарбу. Своїми силами підготовлено майданчик для встановлення огорожі та тренажерів для собак, забетоновані стовпчики для огорожі і конструкцій, встановлені тренажери і паркан, проведено дизайн території.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Анонси

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді