Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

«Громада своїми руками» знову в Першотравенську

Фотографія

19 березня стартував Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками - 2018», який шостий рік поспіль впроваджується Першотравенською міською радою за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Цьогоріч Конкурс охопить 55 територій в семи областях України: Дніпропетровській, Донецькій і Луганській (контрольована територія), Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Запорізькій. Максимальний розмір міні-грантів переможців збільшено до 55 тис. грн. Внесок ініціативної групи - 10% від суми проекту.

На проведення Конкурсу в Першотравенську дуже чекали, адже люди давно оцінили його переваги. В місті з`явилось чимало комфортних місць для відпочинку, розваг та розвитку дітей, для занять спортом, збільшилась кількість енергоефективно обладнаних приміщень та ще багато цінних надбань. Суттєву підтримку ініціативам громадян надає і міська влада. Вже два роки з міського бюджету на реалізацію проекту «Громада своїми руками» спрямовується така ж сума, як і компанією ДТЕК, що вдвічі збільшує кількість реалізованих проектів. Минулого року на 20 проектів використано близько мільйона гривень.

28 березня виконком Першотравенської міської ради організував для представників міської громади зустріч з Оленою Невєровою, регіональним представником компанії ДТЕК із соцрозвитку та Катериною Мінченко, адміністратором проекту. Вони розповіли присутнім про те, хто може взяти участь у Конкурсі, за якими напрямками подавати проекти, як оформити заявку та у які строки подати, а також за якими критеріями оцінюватимуться проекти та про інші організаційні питання.

Як і минулого року, у Конкурсі міні-грантів беруть участь громадські організації, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та інші об'єднання жителів, ініціативні групи громадян. Учасники можуть представити на розгляд журі проекти за такими напрямками:

- житлово-комунальне господарство (підвищення ефективності роботи житлово-комунального господарства; застосування енергоефективних та енергозберігаючих технологій);

- пропаганда и популяризація здорового способу життя;

- освіта, культура і творчість: просування мистецтва через соціальні медіа та інноваційні технології, створення умов для самовираження дітей та молоді.

- благоустрій міста, в тому числі проекти, спрямовані на формування дбайливого ставлення до навколишнього середовища та міської інфраструктури: благоустрій парків, дворів, дитячих і спортивних майданчиків тощо;

- соціальна сфера: робота з незахищеними верствами населення (люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти-інваліди, діти з неблагополучних сімей, проблемні сім'ї, матері-одиначки та інші).

Нововведення цього сезону - проекти з енергоефективності в ЖКГ і екології матимуть преференції і отримають додаткові 5-10 балів конкурсної комісії.

Оцінювати конкурсні проекти буде створена комісія. Також передбачено онлайн-голосування через сайт соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua, де жителі зможуть вибрати найкращі проекти, 10 із яких отримають додаткові 5 балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

Після основного Конкурсу буде оголошено національний етап, де відповідна комісія спільно з Глобальним договором ООН визначить 5 кращих проектів на всіх територіях. Вони отримають додатково від 20 до 100 тис. грн.

В рамках проекту, окрім конкурсу міні-грантів, на 15 територіях за допомогою онлайн-голосування жителі зможуть вибрати серед 3-х ідей одну кращу для реалізації масштабного проекту. У цьому році сума великого гранту становить від 200 до 500 тис. грн.

Подача проектів здійснюється через сайт http://spp-dtek.com.ua  до 00.00 год. 1 травня 2018 року. Переможці Конкурсу будуть визначені не пізніше 22 червня. Початок реалізації проектів - не раніш 6 липня; дата звершення – 31 жовтня. На сайті також розміщена більш детальна інформація про Конкурс та форма заявки.

Консультації надаються організаційним комітетом Конкурсу міста Першотравенська за адресою: вул. Шкільна, 20, громадська організація «Центр сприяння розвитку міста Першотравенська» в робочі дні з 8.30 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00).

Тел.: 095-554-68-29, 099-215-99-76, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді