Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

«Громада своїми руками» знову в Першотравенську

Фотографія

19 березня стартував Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками - 2018», який шостий рік поспіль впроваджується Першотравенською міською радою за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Цьогоріч Конкурс охопить 55 територій в семи областях України: Дніпропетровській, Донецькій і Луганській (контрольована територія), Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Запорізькій. Максимальний розмір міні-грантів переможців збільшено до 55 тис. грн. Внесок ініціативної групи - 10% від суми проекту.

На проведення Конкурсу в Першотравенську дуже чекали, адже люди давно оцінили його переваги. В місті з`явилось чимало комфортних місць для відпочинку, розваг та розвитку дітей, для занять спортом, збільшилась кількість енергоефективно обладнаних приміщень та ще багато цінних надбань. Суттєву підтримку ініціативам громадян надає і міська влада. Вже два роки з міського бюджету на реалізацію проекту «Громада своїми руками» спрямовується така ж сума, як і компанією ДТЕК, що вдвічі збільшує кількість реалізованих проектів. Минулого року на 20 проектів використано близько мільйона гривень.

28 березня виконком Першотравенської міської ради організував для представників міської громади зустріч з Оленою Невєровою, регіональним представником компанії ДТЕК із соцрозвитку та Катериною Мінченко, адміністратором проекту. Вони розповіли присутнім про те, хто може взяти участь у Конкурсі, за якими напрямками подавати проекти, як оформити заявку та у які строки подати, а також за якими критеріями оцінюватимуться проекти та про інші організаційні питання.

Як і минулого року, у Конкурсі міні-грантів беруть участь громадські організації, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та інші об'єднання жителів, ініціативні групи громадян. Учасники можуть представити на розгляд журі проекти за такими напрямками:

- житлово-комунальне господарство (підвищення ефективності роботи житлово-комунального господарства; застосування енергоефективних та енергозберігаючих технологій);

- пропаганда и популяризація здорового способу життя;

- освіта, культура і творчість: просування мистецтва через соціальні медіа та інноваційні технології, створення умов для самовираження дітей та молоді.

- благоустрій міста, в тому числі проекти, спрямовані на формування дбайливого ставлення до навколишнього середовища та міської інфраструктури: благоустрій парків, дворів, дитячих і спортивних майданчиків тощо;

- соціальна сфера: робота з незахищеними верствами населення (люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти-інваліди, діти з неблагополучних сімей, проблемні сім'ї, матері-одиначки та інші).

Нововведення цього сезону - проекти з енергоефективності в ЖКГ і екології матимуть преференції і отримають додаткові 5-10 балів конкурсної комісії.

Оцінювати конкурсні проекти буде створена комісія. Також передбачено онлайн-голосування через сайт соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua, де жителі зможуть вибрати найкращі проекти, 10 із яких отримають додаткові 5 балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

Після основного Конкурсу буде оголошено національний етап, де відповідна комісія спільно з Глобальним договором ООН визначить 5 кращих проектів на всіх територіях. Вони отримають додатково від 20 до 100 тис. грн.

В рамках проекту, окрім конкурсу міні-грантів, на 15 територіях за допомогою онлайн-голосування жителі зможуть вибрати серед 3-х ідей одну кращу для реалізації масштабного проекту. У цьому році сума великого гранту становить від 200 до 500 тис. грн.

Подача проектів здійснюється через сайт http://spp-dtek.com.ua  до 00.00 год. 1 травня 2018 року. Переможці Конкурсу будуть визначені не пізніше 22 червня. Початок реалізації проектів - не раніш 6 липня; дата звершення – 31 жовтня. На сайті також розміщена більш детальна інформація про Конкурс та форма заявки.

Консультації надаються організаційним комітетом Конкурсу міста Першотравенська за адресою: вул. Шкільна, 20, громадська організація «Центр сприяння розвитку міста Першотравенська» в робочі дні з 8.30 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00).

Тел.: 095-554-68-29, 099-215-99-76, Е-mail: minchenko2904@gmail.com. Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді