Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

на виконання робіт з капітального ремонту-відновлення багатофункціонального спортивного майданчика «Спорт для всіх», що знаходиться за адресою вул. Пушкіна, м. Першотравенськ Дніпропетровської області.

Міський відділ молоді та спорту виконавчого комітету Першотравенської міської ради в рамках Програми соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Першотравенська оголошує конкурс на визначення підрядника на виконання робіт з капітального ремонту-відновлення багатофункціонального спортивного майданчика «Спорт для всіх», що знаходиться за адресою: вул. Пушкіна, м. Першотравенськ Дніпропетровської області.

Детальні умови надання і розгляду цінових пропозицій, кваліфікаційних вимог до учасників та технічних вимог до предмету закупівлі можна знайти на сайті електронного торгового майданчика компанії ДТЭК за таким посиланням: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Подання цінових пропозицій виключно через електронний торговий майданчик компанії ДТЕК за таким посиланням: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Термін подачі цінових пропозицій :до 14:00 год. 29.05.2018р. Відповідальні особи за проведення конкурсу: Кокора Надія Вікторівна, тел. 0506928824; Мінченко Катерина Леонідівна, тел. 0955546829.

СООБЩЕНИЕ О КОНКУРСЕ на выполнение работ по капитальному ремонту-восстановлению многофункциональной спортивной площадки «Спорт для всех», находящейся по адресу: ул. Пушкина г. Першотравенск Днепропетровской обл.»

Городской отдел по вопросам молодежи и спорта исполнительного комитета Першотравенского городского совета, в рамках Программы социального партнерства компании ДТЭК и города Першотравенска объявляет конкурс на определение подрядчика для выполнения работ по капитальному ремонту-восстановлению многофункциональной спортивной площадки «Спорт для всех», находящейся по адресу: г. Першотравенск ул. Пушкина»

Подробные условия предоставления и рассмотрения ценовых предложений, квалификационных требований к участникам и технических к предмету закупки можно найти на сайте электронной торговой площадки компании ДТЭК по следующей ссылке: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Подача ценовыхпредложенийисключительно через электронную торговую площадку компании ДТЭКпо следующей ссылке: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Срок подачи конкурсных предложений: до 14:00 29.05.2018 года

Ответственные лица за проведение конкурса: Кокора Надежда Викторовна, тел.0506928824; Минченко Екатерина Леонидовна, тел. 0955546829.

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді