Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНКУРС

на виконання робіт з капітального ремонту-відновлення багатофункціонального спортивного майданчика «Спорт для всіх», що знаходиться за адресою вул. Пушкіна, м. Першотравенськ Дніпропетровської області.

Міський відділ молоді та спорту виконавчого комітету Першотравенської міської ради в рамках Програми соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Першотравенська оголошує конкурс на визначення підрядника на виконання робіт з капітального ремонту-відновлення багатофункціонального спортивного майданчика «Спорт для всіх», що знаходиться за адресою: вул. Пушкіна, м. Першотравенськ Дніпропетровської області.

Детальні умови надання і розгляду цінових пропозицій, кваліфікаційних вимог до учасників та технічних вимог до предмету закупівлі можна знайти на сайті електронного торгового майданчика компанії ДТЭК за таким посиланням: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Подання цінових пропозицій виключно через електронний торговий майданчик компанії ДТЕК за таким посиланням: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Термін подачі цінових пропозицій :до 14:00 год. 29.05.2018р. Відповідальні особи за проведення конкурсу: Кокора Надія Вікторівна, тел. 0506928824; Мінченко Катерина Леонідівна, тел. 0955546829.

СООБЩЕНИЕ О КОНКУРСЕ на выполнение работ по капитальному ремонту-восстановлению многофункциональной спортивной площадки «Спорт для всех», находящейся по адресу: ул. Пушкина г. Першотравенск Днепропетровской обл.»

Городской отдел по вопросам молодежи и спорта исполнительного комитета Першотравенского городского совета, в рамках Программы социального партнерства компании ДТЭК и города Першотравенска объявляет конкурс на определение подрядчика для выполнения работ по капитальному ремонту-восстановлению многофункциональной спортивной площадки «Спорт для всех», находящейся по адресу: г. Першотравенск ул. Пушкина»

Подробные условия предоставления и рассмотрения ценовых предложений, квалификационных требований к участникам и технических к предмету закупки можно найти на сайте электронной торговой площадки компании ДТЭК по следующей ссылке: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Подача ценовыхпредложенийисключительно через электронную торговую площадку компании ДТЭКпо следующей ссылке: https://tenders.dtek.com/purchase/offers/?offer_id=136878

Срок подачи конкурсных предложений: до 14:00 29.05.2018 года

Ответственные лица за проведение конкурса: Кокора Надежда Викторовна, тел.0506928824; Минченко Екатерина Леонидовна, тел. 0955546829.

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді