Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Реалізовано перший проект конкурсу «Громада своїми руками 2018»

Фотографія

В рамках проекту міні-грантів «Громада своїми руками», який впроваджується Першотравенською міською радою за фінансової підтримки компанії ДТЕК, 4 вересня на вулиці Верхній ініціативна група мешканців будинку 17 першою презентувала свій успішно реалізований проект під назвою «Стежинка додому» (керівник проекту О.Гордійчук, 20 учасників). На додаток до коштів гранту у сумі 55 тис. грн ініціативна група зробила власний внесок, який склав понад 70 тис грн.

На урочистому відкритті об’єкта побували секретар ради Надія Петрова, регіональний представник компанії ДТЕК з соцпартнерства Олена Невєрова та голова Центру сприяння розвитку міста Першотравенська Катерина Мінченко. Гості привітали членів ініціативної групи із успішною реалізацією проекту, подякували за активну участь у конкурсі та побажали активістам подальших успіхів у майбутніх конкурсах і благоустрої прибудинкової території.

Тепер мешканці будинку, який стоїть на околиці, будуть лише згадувати, як у дощову погоду нелегко було дістатись до пішохідної доріжки, яка веде у місто. Так, завдяки бажанню, фантазії, докладеним зусиллям мешканців будинку та коштам гранту, колишня стежина перетворилась на сучасний тротуар, вимощений плиткою. Довжина тротуару 127 метрів, ширина – 1,6. По обидва боки милують око квіти, а на узбіччях підростають молоді деревця. «Стежина додому» поступово перетворюється на алею і прикрашає територію, про яку з душею і серцем дбають небайдужі люди.

Цьогоріч у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками» в Першотравенську перемогли 22 найкращі проекти із 54. На реалізацію проектів переможцям конкурсу спрямовано по 55 тис. грн. Загальний фонд конкурсу становить 1 млн 200 тис. грн (700 тис. грн - від компанії ДТЕК, 500 тис. грн - з міського бюджету).

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді