Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Реалізовано перший проект конкурсу «Громада своїми руками 2018»

Фотографія

В рамках проекту міні-грантів «Громада своїми руками», який впроваджується Першотравенською міською радою за фінансової підтримки компанії ДТЕК, 4 вересня на вулиці Верхній ініціативна група мешканців будинку 17 першою презентувала свій успішно реалізований проект під назвою «Стежинка додому» (керівник проекту О.Гордійчук, 20 учасників). На додаток до коштів гранту у сумі 55 тис. грн ініціативна група зробила власний внесок, який склав понад 70 тис грн.

На урочистому відкритті об’єкта побували секретар ради Надія Петрова, регіональний представник компанії ДТЕК з соцпартнерства Олена Невєрова та голова Центру сприяння розвитку міста Першотравенська Катерина Мінченко. Гості привітали членів ініціативної групи із успішною реалізацією проекту, подякували за активну участь у конкурсі та побажали активістам подальших успіхів у майбутніх конкурсах і благоустрої прибудинкової території.

Тепер мешканці будинку, який стоїть на околиці, будуть лише згадувати, як у дощову погоду нелегко було дістатись до пішохідної доріжки, яка веде у місто. Так, завдяки бажанню, фантазії, докладеним зусиллям мешканців будинку та коштам гранту, колишня стежина перетворилась на сучасний тротуар, вимощений плиткою. Довжина тротуару 127 метрів, ширина – 1,6. По обидва боки милують око квіти, а на узбіччях підростають молоді деревця. «Стежина додому» поступово перетворюється на алею і прикрашає територію, про яку з душею і серцем дбають небайдужі люди.

Цьогоріч у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками» в Першотравенську перемогли 22 найкращі проекти із 54. На реалізацію проектів переможцям конкурсу спрямовано по 55 тис. грн. Загальний фонд конкурсу становить 1 млн 200 тис. грн (700 тис. грн - від компанії ДТЕК, 500 тис. грн - з міського бюджету).

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді