Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

У школі № 5 з’явився куточок Англії, а в ЗШ № 4 – сучасний вестибюль

Фотографія

В Першотравенську триває підведення підсумків конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками - 2018». 26 вересня ініціативні групи презентували ще 2 об’єкти, реалізовані в рамках конкурсу.

Привітали переможців конкурсу з приємною подією Надія Петрова, секретар ради, Олена Нєвєрова, регіональний представник корпорації ДТЕК з соціального партнерства в Західному Донбасі, та Катерина Мінченко, голова громадської організації «Центр сприяння розвитку міста Першотравенська», яка виступає адміністратором проведення конкурсу.

Цього дня в школі № 5 презентували проект «Майбутнє залежить від нас», в рамках якого виконано креативний ремонт кабінету англійської мови. Тут здійснено заміну шпалер, облаштовано стіну європейського міста, придбано іонізатор повітря, облаштовано енергоефективне освітлення, придбано три нових парти та шість стільців. Бюджет проекту склав 66 тис. грн, де 52 тис. грн - кошти фонду конкурсу, 14 тис. грн - власний внесок. Тож, завдяки проекту та небайдужим ініціативним батькам звичайний кабінет англійської мови перетворився на маленький куточок справжнісінької Англії. Звісно ж, у такому класі школярі вивчатимуть англійську з іще більшим завзяттям та цікавістю.

У школі № 4 реалізовано проект «НУШ-портал», метою якого є облаштування зручного сучасного простору для відпочинку дітей у шкільному вестибюлі відповідно до вимог Нової української школи. Тут було замінено вхідні двері на енергоефективні, придбано зручні меблі для відпочинку. Крім того, облаштовано фітостіну, яка не тільки створює чудовий естетичний вигляд, а й значно покращує внутрішню екологію приміщення. На реалізацію проекту було спрямовано 59 тис. грн, з яких 50 тис. грн - з фонду конкурсу, 9 тис. грн - власний внесок ініціативної групи.

Відкриття таких чудових об’єктів для першотравенських школярів ще раз доводить, що немає нічого неможливого. Адже, доклавши певних зусиль до виконання спільної справи, можна досягти прекрасних результатів, які подарують дітям радість і задоволення.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді