Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Реалізовано перші три проекти конкурсу «Громада своїми руками - 2019»

Фотографія

Вже сьомий рік поспіль у Першотравенську проводиться конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» за фінансової підтримки компанії ДТЕК та міської влади. З 2013 року в нашому місті у рамках конкурсу вмілими руками городян вже реалізовано 78 креативних та корисних об’єктів.

Цьогоріч на розгляд конкурсної комісії було надано 60 заявок, з яких визначено 16 переможців. Як і минулого року, фонд конкурсу склав 1 млн 220 тис. грн (720 тис. грн – кошти компанії ДТЕК, 500 тис. грн – кошти міського бюджету). На реалізацію кожного проєкту ініціативні групи городян отримали по 80 тис. грн. Пріоритетними напрямками цього року були визначені – «Енергоефективність в ЖКГ», «Екологія» та нове направлення «SMART».

27 вересня відбулось урочисте відкриття перших трьох об’єктів, створених у рамках конкурсу «Громада своїми руками - 2019». На їх урочистому відкритті побували керуюча справами виконавчого комітету Надія Гарькава, регіональний представник компанії ДТЕК з соцпартнерства Олена Невєрова та голова Центру сприяння розвитку міста Першотравенська Катерина Мінченко.

Цього дня ініціативна група Першотравенського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Берегиня» (керівник – Людмила Лозова) реалізувала проєкт «Smartkids», у рамках якого створено кабінет для корекційно-розвиткового процесу для дітей з особливостями з використанням технологій Smart. За кошти фонду конкурсу придбано інтерактивну дошку, проектор, кріплення та фурнітуру до них. Власними силами замінено шпалери, пошитінові штори та гардини,встановлено програмне забезпечення тощо.

У школі № 4 реалізували проєкт«SMART BELL», в рамках якого було створено сучасний радіоцентр для творчого формування підлітків. За кошти фонду конкурсу тут придбано обладнання та меблі для радіовузла, навушники з мікрофоном. Силами ініціативної групи (керівник – Ірина Бірюк) встановлено обладнання та колонки, прокладено кабель, налагоджено програму на ПК.

Ініціативна група школи № 1 (керівник – Людмила Радько) втілила в життя проєкт «ArtRoom», в рамках якого здійснено сучасне обладнання кабінету трудового навчання. З фонду конкурсу придбано обладнання для кухні, побутова техніка, швейне обладнання, будматеріали. Силами ініціативної групи відремонтовано клас: демонтовано підлогу та укладено новий лінолеум; замінено електропроводку та встановлено енергозберігаючі світильники; замінено шпалери, стільниці; встановлено нові двері та меблі; нанесено малюнки на стіни, висаджено квіти.

Тож вітаємо ініціативні групи з вдалою реалізацією своїх чудових ідей та з нетерпінням чекаємо на відкриття решти цікавих об’єктів в рамках конкурсу. Далі буде…

                                              Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді