Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

«Громада своїми руками» дарує радість людям

Фотографія

18 жовтня у Першотравенську урочисто презентували ще чотири чудові проєкти, реалізовані ініціативними групами містян за кошти ДТЕК та міського бюджету. На кошти грантів (до 80 тис.грн) було закуплено матеріали, обладнання та залучено профільних фахівців. Велику кількість підготовчих та ремонтних робіт власними силами виконали самі автори ідей. У результаті вийшли прекрасні об’єкти, на відкритті яких побували керуюча справами виконавчого комітету Надія Гарькава, регіональний представник компанії ДТЕК з соцпартнерства Олена Невєрова та голова Центру сприяння розвитку міста Першотравенська Катерина Мінченко.

У дитсадку «Дзвіночок» батьки та працівники закладу реалізували проєкт «Краса повинна бути безпечною». Там зробили красивим і безпечним центральний вхід у дитсадок - замінили козирок над ґанком, встановили енергоефективні світильники з датчиками руху, виклали тротуарною плиткою доріжки та висадили квіти. Тепер малеча ще з більшою радістю проводить час прогулянки на подвір’ї рідного садочка.

У школі естетичного виховання педагоги та батьки втілили в життя свій проєкт під назвою «Сучасне мистецтво». Завдяки фантазії, зусиллям та новому технічному і музичному обладнанню концертна зала школи стала сучасною. Тут встановили проєктор та екран, акустичні колонки, придбали спеціальне приладдя для учнів класу гри на гітарі та оздобили світлодіодною стрічкою скрипічний ключ на стіні. Тож уроки сольфеджіо, хорового співу та концерти будуть проходити більш цікаво, що сприятиме ефективному засвоєнню програмного матеріалу.

Надзвичайно корисний і необхідний проєкт «Тренуйся та міцній» реалізувала ініціативна група батьків дітей з особливими потребами. Вони облаштували в центральній міській лікарні реабілітаційний кабінет для діток, які потребують лікувально-корекційних занять. Після ремонту приміщення перетворилося на затишну яскраву кімнату з тренажерами та ігровим обладнанням. Поряд з кабінетом є роздягальна кімната з сповивальним столиком для немовлят. Корекційні зайняття з дітьми проходитимуть у супроводі медичної сестри.

«Свято кожний день» - з такою назвою реалізували свій чудовий проєктактивні мешканці будинку №37 на вулиці Горького. Вони створили зону відпочинку для дорослих і дітей. Дружна і завзята команда небайдужих людей облаштувала на просторому подвір’ї спортивний і ігровий майданчики. На території встановлені альтанка та лавочки, висаджено квіти. Раніше через двір проїжджали автомобілі, а тепер тут приємне і охайне місце для відпочинку. Мешканці не збираються зупинятись на досягнутому і мають наміри знову взяти участь у конкурсі, аби зробити своє та дітей життя більш комфортним.

Довідково: Наразі в Першотравенську із 16 проєктів конкурсу мінігрантів «Громада своїми руками - 2019» вже реалізовано 7. Цьогоріч компанія ДТЕК до фонду конкурсу спрямувала 720 тис.грн. З міського бюджету на проєкти ініціативних груп використано пів мільйона. З 2013 рокуу місті всього реалізовано 78 об`єктів.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді