Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Скарбничка конкурсу «Громада своїми руками» поповнилась новими об’єктами

Фотографія

8 листопада в Першотравенську відбулось відкриття трьох об`єктів, які реалізуються ініціативними групами містян у рамках проєкту «Громада своїми руками» за фінансової підтримки компанії ДТЕК та міської влади.

У дитячому садочку «Білочка» урочисто відкрили «Еко-павільйони для малечі» (керівник ініціативної групи - Корнієнко Юлія). Тут відремонтували веранди і дитячі майданчики, використовуючи екологічні матеріали. Ще зробили освітлення з енергозберігаючими лампами і датчиками руху та виклали різнокольоровою бруківкою доріжки, якими на прогулянках радісно бігає малеча. Також у павільйонах встановлені спеціальні урни для сортування сміття, аби діти змалечку привчалися правильно поводитися з твердими побутовими відходами. На реалізацію проєкту ініціативна група отримала з фонду конкурсу 80 тис. грн. Фактично своїми руками було зроблено та оплачено матеріалів і робіт на суму понад 27 тис. грн.

Проєкт «Лабораторія фіксиків» реалізували у КДНЗ «Попелюшка» (керівник - Плинтюк Олена). Ідею дорослі взяли з пізнавального мультику, тож у дитсадку з`явилася лабораторія з іграшковими мікроскопами, глобусами та багатьма розвиваючими іграми. У групі, де виховуються діти, батьки та працівники дитсадка замінили вікна, двері, зробили енергоефективне освітлення. Із залученням спеціалістів та власними силами автори ідеї виконали ремонт спальної та ігрової кімнат, замінили меблі, придбали ігрове обладнання для занять. Загальний бюджет реалізованого проєкту склав понад 125 тис. грн, з них 80 тис. грн - з фонду конкурсу, близько 45 тис. грн власних коштів і 1230 грн - спонсорський внесок.

У міській лікарні презентували реалізований проєкт «Доступна сучасна реабілітація - повернення до життя» (керівник ініціативної групи - Турчак Тамара). У будівлі, поряд з неврологічним відділенням, ініціативна група створила сучасний кабінет реабілітації для відновлення здоров’я після інсультів та травм. За кошти гранту придбані матеріали, виконано ремонт приміщення, придбано спеціальне обладнання та тренажери для занять. Багато робіт ініціативна група виконала власноруч. Всього на реалізацію проєкту витрачено коштів 90 тис. грн (з фонду конкурсу - 80 тис. грн, власний внесок - 10 тис. грн).

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

 

Фотографія

 

Фотографія

 

Фотографія

 

Фотографія

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді