Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Завдяки «Громаді своїми руками» у школі № 5 з’явилась оновлена актова зала, а у БК «Шахтар» - спортивна

Фотографія

29 листопада відбулося відкриття ще двох креативних об’єктів у рамках конкурсу «Громада своїми руками - 2019», що проходить за фінансової підтримки компанії ДТЕК та міської влади.

Цього разу в школі № 5 ініціативна група батьків та дітей (керівник - Римма Селіна) реалізувала проєкт «Майбутнє - це ми», у рамках якого облаштовано сучасну актову залу для проведення культурно-масових заходів та дозвілля. Тут було замінено вікна, шпалери, карнизи, придбано мультимедійний проєктор, сучасні світильники, штори для сцени тощо. На реалізацію проєкту ініціативна група отримала з фонду конкурсу 80 тис. грн. Фактично своїми руками було зроблено та оплачено матеріалів і робіт на суму понад 26 тис. грн.

Ініціативна група «Вогні цирку» (керівник - Людмила Фоменко) втілила у життя одноіменний проєкт, метою якого є популяризація здорового способу життя та забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей. В рамках проєкту виконано ремонт спортивної зали БК «Шахтар». Придбано борцівські та спортивні мати, п’єдестал для еквілібру, полотна для повітряної гімнастики, акробатичні стойки, шведську стінку, дзеркала тощо. Всього на реалізацію проєкту витрачено 93 тис. грн (з фонду конкурсу - 67 тис. грн, власний внесок - 26 тис. грн).

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

© 2021 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді