Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Рішення Шістдесят третьої сесії

№ 144-63/VI Про затвердження міської Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2015 рік.

 

№ 143-63/VI Про затвердження змін до фінансового плану Першотравенського МЖКП на 2015 рік.

 

№ 142-63/VI Про внесення змін до міської Програми «Реформування і розвиток житлово - комунального господарства міста Першотравенська на 2015- 2019 роки».

 

№ 141-63/VI Про внесення змін до тимчасового переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг.

 

№ 140-63/VI Про надання згоди на внесення змін до договору оренди комунального майна № 71/1 від 01.07.2014 року територіальному відокремленому безбалансовому відділенню І-А типу № 10003/0511 філії Дніпропетровського обласного управління «Державний ощадний банк України».

 

№ 139-63/VI Про погодження проекту регуляторного акту – рішення Першотравенської міської ради «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна та встановлення розміру авансового внеску на території Першотравенської міської ради Дніпропетровської області».

 

№ 138-63/VI Про внесення доповнень до плану діяльності Першотравенської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

№ 137-63/VI Про затвердження результатів конкурсу щодо відбору виконавця земельних торгів та умов продажу права користування земельними ділянками на території Першотравенської міської ради Дніпропетровської області.

 

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді