Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Рішення Двадцятої сесії

№103-20/VI - Про надання згоди на відмову від земельної ділянки площею 0,0908 га та внесення змін до рішення міської ради від 30 вересня 2011 року №170-13/VI «Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки орендарю фізичній особі Мошник Світлані Олександрівні для обслуговування автостоянки за адресою: м. Першотравенськ, вул. Комсомольська, на території Першотравенської міської ради Дніпропетровської області»

 

№102-20/VI - Про внесення змін в рішення міської ради від 02 лютого 2012 року №29-17/VI «Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки орендарю юридичній особі ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», для обслуговування будівлі гуртожитку за адресою: м.Першотравенськ, вул. Пушкіна, 7 на території Першотравенської міської ради Дніпропетровської області»

 

№101-20/VI - Про Програму соціального партнерства між Першотравенською міською радою, ДТЕК та ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» на 2012 рік

 

№100-20/VI - Про внесення змін до рішення міської ради від 30 грудня 2011 року №219-16/VІ «Про місцевий бюджет на 2012 рік»

 

№99-20/VI - Про оформлення права комунальної власності на нежитлове приміщення, яке знаходиться в м.Першотравенську по вул. Комсомольська, буд. 55-а

 

№98-20/VI - Про передачу з балансу Першотравенського МЖКП на баланс управління комунального господарства та майна Першотравенської міської ради нежитлових об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Першотравенська

 

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді