Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Працівників теплового господарства міста привітали з успішним завершенням опалювального сезону

Фотографія

5 квітня відбувся святковий захід для працівників теплового господарства міста, присвячений успішному завершенню опалювального періоду 2016-2017 років. На ньому побували працівники котелень «Південна» і «Центральна», дільниць теплових мереж, водопровідних і каналізаційних мереж, а також автотранспортної дільниці. Загалом у заході взяли участь понад 100 осіб.

Міський голова Оксана Вінницька висловила вдячність працівникам теплового господарства.

- Дорогі робітники котелень міста та всі причетні до успішного проведення опалювального сезону! Висловлюю вам щиру вдячність від себе особисто, від депутатів міської ради та мешканців нашого міста за тепло в оселях, школах, дитячих садках та інших закладах соціально-культурної сфери. Такого позитивного результату вдалося досягти завдяки вашій самовідданій та напруженій праці. Адже всі разом ми доклали максимум зусиль для підготовки та проведення сталого опалювального періоду. Сподіваюсь, що і надалі нам вдасться забезпечувати місто та його мешканців якісним теплопостачанням. В свою чергу, міською владою буде робитися все можливе аби нормалізувати фінансовий стан підприємства. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту, - сказала очільниця міста.

В цей день міський голова вручила Подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок в успішний перебіг опалювального періоду 2016-2017 років працівникам Першотравенського міського житлово-комунального підприємства: Галдицькому Артему, слюсарю-ремонтнику котельні «Центральна»; Голованьовій Любові, апаратнику хімводоочищення котельні «Південна»; Мацапулі Олександру, електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування котельні «Центральна»; Мирошниченко Валентині, машиністу (кочегару) котельні «Центральна»; Павленку Олександру, механіку котельні «Південна»; Петровій Валентині, машиністу (кочегару) котельні «Південна»; Сідельнику Миколі, монтажнику зовнішніх трубопроводів дільниці теплових мереж; Созіновій Людмилі, машиністу (кочегару) котельні «Центральна»; Соломатіну Валентину, слюсарю-ремонтнику котельні «Південна»; Хорошиловій Олені, машиністу (кочегару) котельні «Південна».

Також за високий рівень організації та успішне проведення опалювального періоду 2016-2017 років Подяками міського голови нагороджені Домарацький Володимир, заступник директора з виробництва; Аріткін Іван, виконуючий обов’язки начальника котельні «Центральна» та Давладкадамов Мірзоніжот, начальник котельні «Південна».

Директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко також привітала своїх колег та подякувала їм за кропітку роботу під час підготовки до опалювального сезону та його проведення. Вона висловила впевненість у тому, що за підтримки міської влади підприємству вдасться вийти з кризового стану.

Піднесений настрій подарували присутнім на заході артисти будинку культури «Україна». Теплими душевними віршами порадувала голова літературного об’єднання «Джерело» Галина Удовиченко.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді