Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Виконком затвердив заходи з підготовки міста до наступного опалювального періоду

Фотографія

12 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. На засіданні були присутні 11 членів виконкому. В порядку денному вони розглянули 16 питань.

Про заплановані заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери м. Першотравенська до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років поінформувала виконуюча обов’язки начальника управління комунального господарства та майна Лариса Черевко. З її слів, на виконання підготовчих заходів передбачено кошти у сумі 3,6 млн грн. З них: 1,9 млн грн – кошти міського бюджету; 1,7 млн грн – власні кошти міського житлово-комунального підприємства та приватних підприємств «Комунальщик – 1, 2, 3, 4».

Рішенням виконкому утворено координаційну раду з питань молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді. Ця рада є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом. Основним завданням координаційної ради є сприяння впровадженню елементів національно-патріотичного виховання в органах місцевого самоврядування, навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях міста.

Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків міста в 2017 році доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко. Він зазначив, що відповідно до прийнятого рішення створено міську координаційну групу з оздоровлення і відпочинку та затверджено її склад і спільні заходи щодо організації цьогорічного оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків. Міській координаційній групі доручили організувати різні види і форми відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і підлітків в дошкільних, позашкільних, спортивних, культурно-освітніх закладах. У першочерговому порядку буде забезпечено відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Окрім того, міському відділу освіти доручили організувати роботу п’яти дитячих закладів відпочинку (таборів з денним перебуванням) на базі загальноосвітніх шкіл міста в одну зміну з 29 травня до 16 червня. Граничний рівень вартості харчування в таборах - до 26 грн. Безкоштовним харчуванням буде забезпечено дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» згідно зі списками управління праці та соціального захисту населення; учнів, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення антитерористичної операції; дітей-інвалідів. Харчування з 50% знижкою передбачено для дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій, ветерана війни - учасника війни; дітей, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи; дітей з багатодітних сімей; дітей, які переміщуються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення АТО.

Управлінню праці та соціального захисту населення доручили забезпечити підбір кандидатур дітей пільгових категорій для оздоровлення в стаціонарних оздоровчих таборах країни.

Також члени виконкому заслухали інформацію Сергія Яковіненка про підсумки виконання в 2016 році програми розвитку сімейної та гендерної політики. За його словами, для виконання заходів програми налагоджено тісну співпрацю з міським відділом освіти, культури, Першотравенським відділом поліції, службою у справах дітей, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та іншими службами з питань формування позитивного іміджу шлюбу та сім’ї, економічної та соціальної підтримки сімей.

Виконкомом було розглянуто питання щодо підсумків виконання в 2016 році цільової комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту. Як було зазначено, в Першотравенську на базі спортивних клубів та дитячо-юнацької спортивної школи «Шахтар» культивуються такі види спорту: бокс, рукопашний бій, тхеквондо ВТФ, волейбол, футбол, баскетбол, пауерліфтинг, кікбоксинг, козацький двобій та фітнес. Торік міським відділом з питань молоді та спорту організовано 43 міських спортивно-масових заходи, на проведення яких з міського бюджету було спрямовано 20 тис. грн. Спортсмени ДЮСШ взяли участь у 21 виїзному змаганні різного рівня. Ще 14 виїздів відбулись в рамках участі команд з футболу в змаганнях серед дитячо-юнацьких команд Дніпропетровської області сезону 2016-2017 років. Спортсменами школи було завойовано 12 золотих, 4 срібних та 8 бронзових медалей. Для організації участі спортивних команд міста в обласних, всеукраїнських змаганнях було виділено 22,5 тис. грн.

Показники фінансування спортивної галузі за рахунок міського бюджету, в порівнянні з минулими роками, значно збільшились. На розвиток фізичної культури і спорту в 2016 році з міського бюджету були виділені кошти у сумі 1,5 млн грн. Ці кошти були спрямовані на збереження та забезпечення діяльності ДЮСШ «Шахтар», на придбання спортивного обладнання та інвентарю. Також було відремонтовано будівлю Б ДЮСШ «Шахтар» та виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту фасаду та покрівлі будівлі А.

Цього дня члени виконкому надали дозвіл на видалення 10 аварійних та сухостійних дерев по вулицях Кобзаря, 12, Молодіжна, 9 та 3, Театральна, 2, Шахтарської Слави, 14 та Чайковського, 1 згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді