Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Депутати прийняли важливі для міста рішення

Фотографія

13 квітня на засіданні позачергової сесії Першотравенської міської ради депутати затвердили три рішення, які стосуються своєчасного упорядкування документації на об’єкт інженерної інфраструктури водопровідного господарства ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», діяльності Першотравенського МЖКП у 2017 році та залучення коштів з обласного бюджету на благоустрій міської території.

З першого питання директор Першотравенського МЖКП Ірина Кривенко пояснила депутатам, що керівництво ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» звернулося до міської влади з проханням внести зміни у додаток до рішення міської ради, яке у червні 2014 року прийняли депутати VI скликання. Цим рішенням надано згоду на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Першотравенська об’єкта інженерної інфраструктури водопровідного господарства «Майданчик № 10 (насосної станції третього підйому)». Наразі через зміни у програмному забезпеченні бухгалтерського обліку виникла необхідність уточнити перелік об’єктів майна, що не увійшли до статутного капіталу ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» та є державною власністю. Затверджений депутатами додаток з уточненими назвами об’єктів увійде в пакет документів для передачі майданчика № 10 з державної власності в комунальну.

Також рішенням міськради затверджено в новій редакції фінансовий план та виробничу програму Першотравенського МЖКП. У зв’язку із затвердженням у березні 2017 року нових поточних індивідуальних нормативів використання питної води відбулись зміни в обсязі виробництва послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Зважаючи на це та на збільшення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до розміру 3 200 грн, видатки підприємства у поточному році збільшаться на 2,2 млн грн.

На засіданні сесії міський голова Оксана Вінницька вкотре наголосила на необхідності залучення інвестицій у місто.

- Я добре розумію і переконана, що одним міським бюджетом проблемних питань Першотравенська не вирішити. Тому ми докладаємо багато зусиль, щоб зацікавити інвесторів та принести користь городянам. Один із проектів ми плануємо реалізувати за кошти обласного бюджету в рамках реалізації конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Малі міста мають шанс отримати до 600 тис грн, - зазначила очільниця міста.

Заступник міського голови - начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова більш детально поінформувала депутатів щодо проекту «Облаштування, використання та розвиток громадських просторів шляхом реконструкції пішохідних доріжок та зовнішнього освітлення біля буд. 28 по вул. Горького у місті Першотравенськ Дніпропетровської області». Як додала головна фінансистка міста, обов`язковою умовою участі у програмі є 20% співфінансування з міського бюджету. Депутати одноголосно підтримали цей проект. Невдовзі він буде поданий на обласний конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування в 2017 році.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді