Приймальня: 0(5633) 7-10-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Ветеран відсвяткував своє 95-річчя

Фотографія

21 квітня учасник бойових дій у Другій світовій війні Василь Степанович Худоєрко відсвяткував свій 95-й день народження. З цією визначною датою його привітали секретар ради Надія Петрова, голова міської ради ветеранів Віктор Яценко та учасники бойових дій Василь Горбунов та Микола Торічний.

Надія Павлівна вручила імениннику вітальний лист та подарунок від міського голови Оксани Вінницької, висловила щиру вдячність за подвиг та побажала міцного здоров’я на довгі роки. Члени ради ветеранів вручили Василю Степановичу продуктовий набір та запевнили, що вітатимуть його з днем народження ще не один десяток років.

За святковим чаюванням ветерани пригадали лихоліття кровопролитної війни та як всенародно очистили рідну землю від нацистських загарбників. Незабаром захисники Вітчизни знову зустрінуться біля меморіалу Слави, де 9 травня святкуватимуть День Перемоги. А подружжя Худоєрко не втрачають надії, що невдовзі повернуться на рідну Луганщину, з якої у 2014 році поспіхом виїхали через проведення антитерористичної операції на сході України. Там для Василя Степановича та Ганни Михайлівні залишилось багато цінного - рідна домівка, друзі та милі і дорогі серцю речі, серед яких і здобуті у боях високі нагороди.

Довідково:

Василь Степанович Худоєрко народився в 1922 році в Ростовській області. Навесні 1941 року був призваний до Червоної армії, закінчив полкову школу молодших командирів бойової і політичної підготовки. На початку війни командував мінометним взводом при артилерійській мінометній батареї. У боях під Москвою був важко поранений. Після одужання закінчив Ленінградське військове піхотне училище, брав участь в боях під Сталінградом, воював у складі I-го українського фронту. Під Тернополем знову отримав важке поранення. Перемогу зустрів у госпіталі в місті Алма-Ати. Після війни служив у пожежній частині, на Луганщині працював в сфері культпросвіти.

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою, міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2017 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді