Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В Першотравенську запрацювала інтерактивна веб-платформа „Відкрите Місто”

Фотографія

З метою запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, а також налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевого самоврядування, місто Першотравенськ підключено до інтерактивної веб-платформи „Відкрите Місто” з використанням геоінформаційних технологій.

Відтепер городяни мають можливість публікувати повідомлення про проблеми в громаді. Для кожного повідомлення формуватиметься картка (сторінка) проблеми, на якій збиратиметься вся інформація, що стосується цієї проблеми: коментарі інших мешканців, фото- і відеоматеріали, позначки про направлення повідомлень в організації, відповіді від організацій тощо. Інформація про нове зареєстроване повідомлення (проблему) направлятиметься виконавцю, який у визначені строки має поінформувати користувача щодо вирішення проблеми, або обґрунтованих причин неможливості її вирішення.

Наразі участь у проекту беруть такі служби: міське житлово-комунальне підприємство, управління комунального господарства та майна Першотравенської міської ради, відділ економіки та торгівлі, головний архітектор.

Щоб потрапити на сторінку Першотравенська, потрібно в будь-якому браузері набрати слова «відкрите місто»; обрати країну, область, місто. Слід зазначити, що користувачами цього порталу можуть бути тільки зареєстровані користувачі (процес реєстрації займає декілька хвилин).

На екрані ви можете побачити перелік категорій проблем, з яких можна звернутись через цей сайт. Щоб створити повідомлення про проблему потрібно: натиснути на «Повідомити» (під логотипом платформи «Відкрите Місто»); обрати розділ «Проблеми і рішення»; обрати категорію проблеми; поставити на карті точку, яка є місцем знаходження проблеми; додати заголовок, описати суть проблеми, бажаний результат після вирішення, за бажанням додати фото чи відео проблеми. Насамкінець натискається «Відправити».

Після цього повідомлення потрапить на модерацію та буде опубліковано після перевірки на відповідність законам України та тематиці сайту. Після публікації відповідальний працівник визначеної організації прийме повідомлення в роботу та повідомить про вирішення проблеми або закриє її, надавши відповідні пояснення.

З моменту публікації повідомлення про проблему стає публічним і відкритим, вся переписка між користувачами, працівниками організацій та установ стає видимою, у коментарях фіксується суть змін та час, коли це відбулось.

Запровадження інтерактивної веб-платформи „Відкрите Місто” сприятиме ще більшій відкритості та прозорості в роботі органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді