Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В Першотравенську розпочався ремонт доріг

Фотографія

Нарешті настали сприятливі погодні умови та вирішились організаційні питання стосовно виконання запланованих завдань щодо благоустрою території Першотравенська. Цілком зрозуміло, що до переліку першочергових проблем увійшло далеко не все, що вважають за потрібне міська влада та городяни. Адже реальні фінансові можливості територіальної громади змушують вирішувати найбільш гострі проблеми.

16 квітня у місті розпочався довгоочікуваний автомобілістами поточний ремонт доріг. Наразі працівники підрядної організації (ПВКП «Мелік», місто Синельникове) приступили до виконання підготовчих робіт по вулицях Молодіжна, Чайковського, Ювілейна та Шкільна. До святкування Дня міста, яке першотравенці відзначатимуть в останню неділю травня, поточний ремонт доріг буде виконано. На це з міського бюджету спрямовано близько мільйона гривень.

На останній сесії міський голова Оксана Вінницька повідомила депутатам, що цьогоріч запланований капітальний ремонт дороги по вулиці Шахтарської Слави буде виконуватись комплексно з капітальним ремонтом водопровідної системи, яка пролягає саме під цією дорогою. На виконання робіт з обласного бюджету будуть виділені кошти у сумі понад 20 млн грн. Наразі відбувається коригування проектної документації.

Питання капітального ремонту дороги по вулиці Пушкіна на сьогодні залишається невирішеним через нестачу коштів у міському бюджеті. З цього питання також ведуться переговори з керівництвом області, адже вулиця Пушкіна потребує капітального ремонту.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді