Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вишиванку одягай - Україну кохай!

Фотографія

18 травня в Україні та поза її межами, де живуть українці, широко святкували День вишиванки. На підприємствах, в організаціях та установах, закладах освіти та культури день пройшов пожвавлено і весело, оскільки цього дня колоритні вишиванки змінили звичну робочу обстановку на нестандартну та піднесену. Зокрема, у загальноосвітніх школах і дитячих садках вчителі та вихователі розповідали дітям про прадавні народні українські традиції, більшість яких ми зберегли до тепер. У школах пройшли конкурси вишиванок, переможці яких 25 травня візьмуть участь у міському фестивалі вишиванок. Учні молодших класів власноруч прикрашали намальовану на великому плакаті вишиванку візерунками. Також на подвір`ях шкіл пройшли флешмоби, де групи дітей вишикувались у формі державних символів - Прапора та Герба України, співали Гімн України та улюблені українські пісні.

Долучились до регіонального флешмобу «ЦНАП в українській вишиванці» і працівники Центру надання адміністративних послуг виконкому міської ради. Вони також прикрасили приміщення ЦНАПу елементами національного орнаменту та надавали громадянам оформлені пакети документів з логотипом акції.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді