Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Очільниця міста Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян

Фотографія

7 серпня міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня до неї звернулися 7 першотравенців. Було піднято 7 нагальних питань комунального характеру, щодо працевлаштування, дотримання громадського порядку тощо.

Голова громадської організації «Об’єднання ветеранів Афганістану міста Першотравенська» Юрій Кришталь звернувся з питанням стосовно надання земельних ділянок членам громадської організації відповідно до законодавства. Начальник відділу з питань земельних відносин Олена Сидоренко пояснила, що на території міста Першотравенська відсутні землі сільськогосподарського призначення, які можуть надаватися громадянам. З цього питання необхідно звернутися до Петропавлівського відділення Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області.

Чоловік звернувся зі скаргою, що біля магазину у їхньому дворі між будинками 25, 26, 27 та 28 по вул. Горького утворилася дуже велика яма. Причиною її утворення він назвав вантажівки, які привозять у магазин товар. Міський голова доручила виконуючій обов’язки начальника відділу економіки та торгівлі Юлії Шлегель разом з відповідними спеціалістами обстежити об’єкт, скласти акт та подати його на розгляд адміністративної комісії. Окрім того, чоловік наголосив на необхідності спилювання тополь, які розповсюджують пух. Оксана Вінницька зазначила, що на прохання мешканців міста вже видалена велика кількість таких дерев. Робота в цьому напрямку буде продовжуватися, оскільки не зменшується кількість звернень містян з цього питання.

Мешканці будинку 4 по вул. Театральна звернулися з наріканнями на роботу підрядної організації, яка виконувала капітальний ремонт покрівлі їх будинку. Міський голова зв’язалася з керівником підрядної організації та наголосила на необхідності терміново обстежити об’єкт і усунути недоліки.

Окрім того, три мешканки будинку 25, що по вул. Шахтарської Слави, звернулися зі скаргою щодо порушення тиші працівниками кафе «Барса». За їх словами, гучна музика звучить до 2-3 годин ночі. На прохання громадянок щодо зниження гучності музики у нічний час адміністрація кафе не реагує. Міський голова доручила направити лист до міського відділення поліції для вжиття необхідних заходів.

Підводячи підсумки прийому, очільниця міста дала доручення керівникам відповідних служб щодо вирішення всіх питань, піднятих містянами.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді