Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Завершено реконструкцію каналізаційного колектору в Південному районі міста

Фотографія

Першотравенцям давно відомо, в якому аварійному стані багато років перебували каналізаційні мережі міста. Адже вони не мінялися з часів заснування Першотравенська, тому вже давно зіпсувалися та потребували реконструкції. Городяни постійно скаржилися на гейзери нечистот, що били з-під землі на городах за Центральним ринком та міським парком. Але проблема довгий час залишалася невирішеною, оскільки потребувала дуже вагомих капіталовкладень.

Нинішня очільниця міста Оксана Вінницька з приходом на посаду міського голови також почала отримувати такі скарги від городян та, зважаючи на досить обмежений фінансовий ресурс у міському бюджеті, виділити значні кошти на ремонт каналізаційних колекторів не було можливості.

Але проблема не давала про себе забути. Влітку минулого року на ділянці поблизу ДЮСШ «Шахтар» сталося обрушення каналізаційного колодязя. Під час проведення аварійно-відновлювальних робіт доводилося зупиняти водопостачання міста.

Питання потребувало термінового вирішення, тож очільниця міста звернулася за допомогою до керівництва області. Переговори були довгими та численними, адже мова йшла про дуже велику суму. З розумінням поставився до Першотравенської проблеми і посприяв її вирішенню особисто губернатор області Валентин Резніченко. І от, після тривалої роботи із залучення коштів, було знайдено розуміння з боку обласного керівництва, і місту виділили значний фінансовий ресурс на вирішення проблеми каналізаційних колекторів, яка загрожувала Першотравенську екологічною катастрофою.

Навесні 2017 року було проведено реконструкцію напірного каналізаційного колектору від КНС-1 до колодязя-гасителя по вул. Героїв Космосу. На виконання робіт було спрямовано понад 4 млн грн. В ході реконструкції було замінено понад 1000 метрів аварійної металевої труби на нову поліетиленову діаметром 400 мм.

На початку червня поточного року розпочались роботи з реконструкції аварійного безнапірного каналізаційного колектору від буд. 2 по вул. Гагаріна до КНС-1 по вул. Молодіжна. Вартість виконання цих робіт становить близько 13 млн грн. Тут прокладено 760 метрів нової гофрованої каналізаційної труби «Корсис» діаметром 400 мм. Використовуючи сучасну спеціалізовану техніку, кваліфіковані спеціалісти швидко та якісно виконали роботи на глибині 6 метрів. Слід відмітити, що роботи проводилися без припинення водопостачання міста, що також є дуже позитивним моментом.

Наразі реконструкцію завершено. Нові каналізаційні мережі високої якості і мають прослужити місту тривалий час. Загальна вартість робіт з реконструкції обох каналізаційних колекторів міста склала понад 17 млн грн.

Благоустрій території, на якій виконувалися роботи, також має виконати підрядна організація. Це планується зробити наприкінці серпня – на початку вересня  коли відбудеться  осідання грунту.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді