Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська влада турбується про літніх людей

Фотографія

Щороку 1 жовтня в Україні традиційно вшановують людей поважного віку. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.

В Першотравенську з нагоди святкування Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана 2 жовтня для пенсіонерів, які відпочивають в територіальному центрі надання соціальних послуг, було проведено засідання клубу «Затишок» зі святковим обідом та концертною програмою. Цього дня свою творчість присутнім подарували учасники народного хорового колективу «Джерело» БК «Шахтар».

За даними управління праці та соціального захисту населення, протягом 9 місяців 2017 року за рахунок міського бюджету надано матеріальну підтримку до дня народження 256 особам похилого віку, яким виповнилося 80, 85, 90 і більше років, на суму понад 30 тис. грн. Здійснюється фінансова підтримка Ради ветеранів війни та праці. Цьогоріч на статутну діяльність цієї організації спрямовано 100 тис. грн. Окрім того, 7 ветеранів отримали матеріальну допомогу на ремонт своїх помешкань, на що з міського бюджету спрямовано понад 17 тис. грн. 25 ветеранів було направлено на оздоровлення та відпочинок у санаторій «Сонячний», на це використано понад 87 тис. грн. Наразі за кошти міського бюджету придбано ще 8 путівок для оздоровлення ветеранів освітньої галузі, 12 таких путівок ще надано депутатом обласної ради Сергієм Риженком.

Цього року вперше з міського бюджету виплачено кошти на пільговий проїзд ветеранам війни у міських таксі. Таку допомогу (по 200 та 500 грн для різних пільгових категорій) вже отримали 320 громадян, на що спрямовано 70 тис. грн. З початку року 153 ветерани війни забезпечені безкоштовними лікарськими засобами на суму понад 52 тис. грн. 65 тис. грн з міського бюджету спрямовано на забезпечення безкоштовним зубопротезуванням 36 ветеранів війни та праці.

Окрім того, у Першотравенському територіальному центрі соціального обслуговування щомісяця відпочивають до 30 літніх людей. За 9 місяців поточного року працівниками відділення соціальної допомоги надані послуги 97 громадянам похилого віку. Серед підопічних терцентру немало інвалідів. З початку року на харчування відпочиваючих терцентру використано понад 65 тис. грн коштів міського бюджету.

Ці далеко не всі цифри свідчать про суттєву допомогу старшому поколінню першотравенців з боку міської влади. Однак, напевно, ціннішими за кошти для стареньких завжди були й залишаються чуйність, людяність та душевне тепло, яких вони очікують від тих, заради кого працювали та розбудовували наше шахтарське місто.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді