Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Таїсію Бровко привітали з Днем народження

Фотографія

5 жовтня 86-й День народження відзначила Таїсія Терентіївна Бровко - Почесний громадянин міста Першотравенськ. Вже багато років поспіль з великими святами її завжди сердечно вітає міський голова Оксана Вінницька. Цього дня Оксана Рудольфівна та секретар ради Надія Петрова знов привітали іменинницю з Днем народження та побажали Таїсії Терентіївні міцного здоров’я, щастя, довголіття, родинного затишку та багато сонячних і радісних днів.

Такі зустрічі завжди дарують хороші емоції, наповнюють очі радістю та освітлюють обличчя щирими посмішками. Під час недовгого спілкування колишня і теперішня очільниці міста поговорили про сьогодення та майбутнє Першотравенська, яке, на переконання обох, залежить від наполегливої праці його мешканців та правильного врядування.

- Я дуже люблю вас усіх і вдячна за увагу! Нехай у вас все буде добре, а справи йдуть якнайкраще! - сердечно побажала гостям Таїсія Терентіївна.

Довідково:

Таїсія Терентіївна Бровко народилася в селі Хороше Петропавлівського району в 1931 році. Закінчила Жданівське педагогічне училище. 6 грудня 1956 року в Першотравенську відкрила першу в місті школу, де почала навчати сімох дітей першобудівників шахт та майбутнього міста. Т.Т.Бровко живе і понині в тому будинку, де заснувалася перша школа. У 1961 році вона була обрана першим головою виконкому і пропрацювала на цій посаді 17 років (до 1980 року).

За відгуками городян, Таїсія Терентіївна відрізнялася наполегливістю і рішучістю у прийнятті рішень. Завдяки цим якостям під її керівництвом зроблено багато значущих для міста справ. На той час новозбудована міська лікарня була забезпечена трьома машинами швидкої допомоги. Також тодішня очільниця домоглася, щоб штат відділку міліції збільшили на 10 штатних одиниць, забезпечивши його двома машинами. За часи керівництва виконавчим комітетом Таїсією Бровко була створена перша комунальна служба, побудований віадук через залізницю (1970 рік), асфальтна дорога від траси (1963 рік). Такі цілеспрямовані люди як Таїсія Терентіївна завжди йдуть впевнено по життю і назавжди входять в історію.

Шановна Таїсіє Терентіївно! Прийміть найщиріші вітання і від усієї громади Першотравенська! З Днем народження!

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді