Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Робоча група розглянула питання підвищення заробітної плати на підприємствах міста

Фотографія

6 жовтня у залі засідань виконавчого комітету під головуванням заступника міського голови Тетяни Макаренкової відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання пройшло за участю завідуючої сектором додержання законодавства про працю у місті Павлоград – регіонального державного інспектора з праці Інни Афанасьєвої.

Члени робочої групи розглянули питання щодо необхідності підвищення рівня заробітної плати на підприємствах міста та недопущення порушень вимог законодавства про працю та оплату праці з боку роботодавців. У ході обговорення зазначених питань заслухали керівників, на підприємствах яких, за інформацією Пенсійного фонду в м. Першотравенську, нараховано заробітну плату працівникам у меншому за законодавчо встановлений мінімум розмірі та прийнято на роботу працівників без повідомлення державної фіскальної служби (ДФС).

Роз’яснення щодо застосування норм законодавства про працю та оплату праці надала державний інспектор з праці Інна Афанасьєва. Вона окремо зупинилась на дотриманні вимог ч.3 ст. 24 КЗпПУ, якою визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення територіального органу ДФС. Інна Василівна рекомендувала при встановленні розміру основної заробітної плати найманим працівникам враховувати кваліфікацію та складність виконуваної ними роботи, а також зробила акцент на необхідності проведення індексації заробітної плати. Державний інспектор звернула увагу присутніх на посилення відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та оплату праці, навела конкретні приклади порушень, за які було притягнуто до відповідальності роботодавців регіону, та зазначила, що за результатами перевірок тільки у вересні поточного року до Держпраці було скеровано матеріалів для вирішення питання щодо накладення фінансових санкцій на суму 1,2 млн грн.

Окрім того, в ході засідання розглядались питання взаємодії робочої групи з територіальною інспекцією з праці. Члени робочої групи надали свої пропозиції щодо формату роботи та обговорили заходи для підвищення рівня соціального захисту працівників підприємств міста.

Члени робочої групи прийняли рішення щодо посилення роз’яснювальної роботи з роботодавцями міста стосовно застосування норм чинного законодавства про працю та оплату праці; поновлення проведення рейдових опитувань; запровадження аналізу відповідності заявленої кількості працівників до кількості торговельних об’єктів роботодавця тощо. Також було розроблено чіткий алгоритм взаємодії органів виконавчої влади, фондів соціального страхування, податкової інспекції та територіальної інспекції з праці.

Наприкінці засідання голова робочої групи Тетяна Макаренкова наголосила на необхідності залучення громадських організацій міста, що представляють інтереси приватних підприємців, до співпраці з робочою групою для більш ефективної роботи в напрямку легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міста.

Управління праці та соціального захисту населення

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді