Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян

Фотографія

9 жовтня міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня до очільниці міста звернулися 13 першотравенців. Вони підняли 5 нагальних питань. Декілька звернень були колективними.

Група батьків, діти яких займаються у колективі спортивно-бальних танців, попросили міського голову посприяти у наданні в оренду залу для тренувань в БК «Шахтар». Наразі колектив тренується у БКМ «Україна», але, за словами батьків, їх дітям було б значно зручніше ходити в «Шахтар». Оксана Вінницька доручила відповідним службам опрацювати це питання і після того ще раз зустрітися з батьками. Також вони запропонували організувати проведення в місті турніру з бальних танців. Міський голова зазначила, що в рамках проекту «Партнерство в ім’я розвитку», який нещодавно реалізувався за фінансової підтримки Нідерландів через організації VNG Іnternational і PAX, було проведено конкурс «Таланти Першотравенська». Результати конкурсу показали, що в місті дуже багато талановитих людей, яких необхідно підтримувати та розвивати. Враховуючи це, є задумки проводити подібні заходи на регіональному рівні із залученням учасників з інших міст.

Не обійшлося і без питань комунального характеру. Мешканці будинку 5 по вул. Кобзаря поскаржилися на протікання міжпанельних швів. Міський голова доручила директору ПП «Комунальщик» -1» Олені Назунцевій вирішити питання до кінця тижня.

За допомогою звернулася жінка, яка нещодавно втратила чоловіка і опинилася в скрутному становищі, адже має проблеми зі здоров’ям і не може працювати. Представники служб надали роз’яснення щодо отримання соціальної допомоги. Директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко пояснила, як укласти договір реструктуризації боргу за комунальні послуги, що дасть змогу отримати субсидію. Начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко озвучив перелік документів, які необхідно надати для отримання матеріальної допомоги на лікування.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді