Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Виконком прийняв рішення про початок опалювального періоду

Фотографія

11 жовтня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. Члени виконкому розглянули 21 питання.

Розглянувши звернення директора Першотравенського міського житлово-комунального підприємства Ірини Кривенко, виконавчий комітет прийняв рішення розпочати опалювальний період 2017-2018 років з 15 жовтня 2017 року о 00.00 год при умові зменшення середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8°С протягом трьох діб. Закінчитися опалювальний період має 15 квітня 2018 року, враховуючи погодні умови.

Міські котельні до початку опалювального періоду готові. В цьому міський голова Оксана Вінницька пересвідчилась особисто. Зранку, до початку засідання, вона побувала на котельні «Південна».

- Я була приємно вражена. Звичайно ж, до ідеалу ще далеко, проте можу сказати, що котельня добре підготовлена. Наразі котли № 1, 2 та 4 повністю готові до роботи. Виконується ремонт котла № 3, який має закінчитися максимум через два місяці. Вугілля на міські котельні вже завезено, тож Першотравенськ до початку опалювального періоду повністю готовий, - констатувала очільниця міста.

Про підсумки виконання міської програми оздоровлення та відпочинку дітей за 9 місяців 2017 року доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко. За його словами, влітку поточного року у пришкільних таборах з денним перебуванням відпочили 494 дитини, в той час як запланована кількість дітей складала 430. 36 дітей соціально незахищених категорій було оздоровлено в морському таборі за кошти міського бюджету. 51 дитина з числа дітей пільгових категорій оздоровлена за кошти обласного та державного бюджетів.

Начальник міського відділу з питань молоді та спорту доповіла про підсумки виконання міської цільової соціальної програми «Молодь Першотравенська на 2012-2021 роки» за 9 місяців поточного року. Вона зазначила, що цьогоріч робота з молоддю велась дуже активно. Здебільшого, цьому сприяла реалізація в місті проекту «Партнерство в ім’я розвитку», в рамках якого було проведено спартакіаду «Спортивний Першотравенськ» із залученням великої кількості першотравенців різного віку, зокрема міської молоді.

Також виконкомом було надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами – 10 світлових сітілайтів на центральних вулицях міста та на видалення 51 аварійного дерева на підставі акта обстеження зелених насаджень.

Окрім того, члени виконкому внесли зміни до рішення виконавчого комітету Першотравенської міської ради від 18.01.2017 № 1 «Про встановлення вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та дітей дошкільних навчальних закладів комунальної власності міста». Відповідно до нього, з початку року в дошкільних закладах освіти безкоштовно харчуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених сімей, згідно зі списками управління праці та соціального захисту населення; діти, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення антитерористичної операції, та діти-інваліди.

З 1 жовтня від сплати за харчування звільняються також діти, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку та виховуються у корекційних групах дитячих садочків.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді