Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На особистому прийомі міського голови

Фотографія

6 листопада міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня до очільниці міста звернулися 12 першотравенців, які підняли 8 нагальних питань, серед яких 4 - комунальні, 2 - житлові та по одному щодо захисту прав споживачів і соціального захисту населення.

Так, літня жінка, яка мешкає у приватному будинку, поскаржилася на те, що тим обсягом газу, на який згідно з нормою надається субсидія, неможливо якісно опалювати помешкання. А платити за газ понаднормово, тобто без пільги, їй не під силу. Тому, з її слів, у будинку холодно. Міський голова зазначила, що в управлінні експлуатації газового господарства є своя формула розрахунку необхідного для опалення приміщення обсягу газу. На це міська влада вплинути не може. Однак, вона запропонувала старенькій подати документи в управління праці та соціального захисту населення на отримання матеріальної допомоги та спрямувати її на оплату за газ.

Окрім того, до міського голови звернулася жінка, яка стала жертвою недобросовісного підприємця. Чоловік мав виконати певний обсяг ремонтних робіт, але так і не довів справу до кінця. Оксана Вінницька порадила жінці звернутися до суду та доручила юридичній службі виконкому допомогти скласти позов.

Мешканець будинку 39 по вул. Шкільна звернувся зі скаргою на протікання покрівлі будинку. Очільниця міста доручила начальнику управління комунального господарства та майна Ларисі Черевко разом з відповідними спеціалістами та працівниками ПП «Комунальщик- 3» обстежити об’єкт та протягом 1-2 тижнів усунути недоліки.

По закінченні прийому городян міський голова дала відповідні доручення щодо вирішення піднятих питань.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді