Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Три переможці конкурсу «Громада своїми руками» презентували реалізовані проекти

Фотографія

Триває підведення підсумків конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками-2017». У понеділок були здані ще три об'єкти: спальна кімната в групі «Пролісок» дитячого садочка «Дзвіночок», ігровий майданчик для дітей з особливими потребами в дитсадку «Попелюшка», а також кабінет комп'ютерних знань в ЦДТ «Надія».

Група «Пролісок» бере участь і перемагає в конкурсі міні-грантів вже не вперше. У минулому році педагоги і батьки в рамках конкурсу оновили саму групу - зробили ремонт і придбали обладнання. Не зупиняючись на досягнутому, «Пролісок» взяв участь в конкурсі знову, і знову перемогли. Результат - чудова кімната відпочинку з ніжним інтер'єром і новими меблями. Оновленій кімнаті раді і батьки, і діти, і педагоги. На знак подяки за допомогу в реалізації проекту представники групи підготували зроблені своїми руками сюрпризи всім, хто допомагав у реалізації проекту - міському голові Оксані Вінницькій, регіональному представнику ДТЕК із соціального розвитку в місті Першотравенськ Олені Невєровій та голові громадської організації «Центр сприяння розвитку міста Першотравенськ» Катерині Мінченко.

У радісній і зворушливій атмосфері пройшло відкриття ігрового майданчика для дітей з особливими потребами в дитячому садку «Попелюшка». Тут встановлено спеціальні гойдалки для дітей, які не можуть кататися на звичайних гойдалках без сторонньої допомоги, спеціальний стенд-лабіринт, який допомагає дітям з особливими потребами розвивати дрібну моторику і здатність концентрувати увагу, тощо. Дітлахи відразу зраділи майданчику - каталися на гойдалках, «бродили» по лабіринту і ділилися враженнями з гостями та представниками ЗМІ. Особливу радість відчували в цей день батьки дітей з особливими потребами.

Завершив день відкриттів комп'ютерний кабінет в ЦДТ «Надія». Як зазначила директор ЦДТ Віра Левченко, завдяки можливостям нової техніки діти, які і раніше займали призові місця на конкурсах обласного, всеукраїнського та навіть міжнародного значень, тепер зможуть піти ще далі. -

- Це дійсно дивовижний і унікальний проект. За п'ять років в місті стільки всього оновлено, відремонтовано і, навіть, з'явилося нового завдяки «Громаді своїми руками», - зазначила міський голова Оксана Винницька. - І якщо п'ять років тому на початку старту проекту ми ще не зовсім розуміли, що і як потрібно робити, зараз жителі охоче готують свої проекти і багато роблять для їх реалізації. Місто перетворюється, мешканці стають більш ініціативними та згуртованими. І це прекрасно.

Про активність населення та співпрацю городян з міською владою говорила також Олена Нєвєрова. Вона підкреслила, що в Першотравенську не просто багато бажаючих перемогти в конкурсі. Городяни і влада охоче пропонують велику частку співфінансування. Це свідчить про те, що і жителі, і влада хочуть не тільки, щоб місто змінювався на краще, але і готові трудитися над цим разом.

Довідково:

Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» успішно проводиться п'ятий рік поспіль. У 2016 та 2017 роках на реалізацію цікавих проектів городян з міського бюджету направлено по 500 тисяч гривень. З огляду на такий вагомий внесок міської влади цьогоріч компанія ДТЕК також збільшила фінансування конкурсу до 450 тисяч гривень. Отже, 20 ініціативним групам городян, яким пощастило перемогти в конкурсі, було спрямовано в середньому по 50 тисяч гривень.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді