Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міський бюджет за 9 місяців виконано на 101,1%

Фотографія

8 листопада під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось чергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. На засіданні розглянули 11 питань.

Про підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року поінформувала заступник міського голови - начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова. За її словами, зведений бюджет міста по доходах виконано на 101,1%, що становить 159 млн грн. У тому числі: по загальному фонду надійшло 152 млн грн; по спеціальному фонду – близько 7 млн грн. Дохідна частина загального фонду міського бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) за звітний період виконана в обсязі 79,7 млн. грн, або на 106,2%. Обсяг перевиконання планових показників доходів складає 4,6 млн грн. У порівнянні з відповідним періодом 2016 року доходи збільшились на 16,9 млн. грн, або в 1,3 раза.

Разом з тим, видатки міського бюджету виконано в обсязі 152,3 млн грн, або на 87 %. Загальний фонд міського бюджету виконано на 137,5 млн грн, або на 90 %; спеціальний фонд - на 14,8 млн грн, або на 65%. В порівнянні з аналогічним періодом 2016 року видаткова частина міського бюджету зросла на 32,7 млн грн.

В структурі видатків загального фонду міського бюджету пріоритетне направлення займали галузі бюджетної сфери, на які направлено 124,6 млн грн, або 90,6% коштів від загальної суми видатків. Так, на освіту спрямовано 45,9 млн грн, на охорону здоров’я – 25,9 млн грн, на соціальний захист та соціальне забезпечення населення – 36,7 млн грн, на культуру і мистецтво – 4,9 млн грн, на фізичну культуру і спорт – 1,3 млн грн тощо.

Із загальної суми видатків на соціально захищені видатки (заробітна плата працівників бюджетної сфери, енергоносії, медикаменти, харчування тощо) направлено 128,5 млн грн, або 93,4 % від загальної суми, що на 38,8 млн грн більше ніж у 2016 році. Слід зазначити, що реверсна дотація (перерахування до державного бюджету) за 9 місяців поточного року склала понад 9 млн грн, тоді як за аналогічний період минулого року вона становила 3,2 млн грн.

В березні рішенням міської ради було збільшено загальний обсяг міського бюджету на 14,8 млн грн за рахунок розподілу вільного залишку коштів, який склався станом на 01.01.2017 року. Додатковий фінансовий ресурс розподілений між галузями бюджетної сфери. Кошти були спрямовані на виконання міських програм соціально-культурного розвитку, збільшення фонду оплати праці педагогічних працівників, відповідно до розпорядчих документів Уряду (1,8 млн грн), сферу житлово-комунального господарства (5,4 млн грн), капітальні вкладення в галузі бюджетної сфери (5,8 млн грн), забезпечення коштами міського бюджету Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» (500 тис. грн) тощо. На реалізацію Програми здійснення депутатами Першотравенської міської ради своїх повноважень спрямовано 340 тис. грн.

Директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко доповіла про виконання виробничої програми, фінансового плану та фінансово-господарську діяльність підприємства за 9 місяців 2017 року. Вона зазначила, що за звітний період МЖКП отримано доходів 34,4 млн грн, що складає 85% від плану. Крім того, отримано фінансову допомогу з міського бюджету в сумі 3,7 млн грн. Ці кошти були спрямовані на погашення заборгованості за електроенергію – 1,5 млн грн, оплату за воду – 300 тис. грн і за прийом твердих побутових відходів - 200 тис. грн, податки – 317 тис. грн, придбання товарів для ремонтних робіт – 1,4 млн грн. Питому вагу в доходах підприємства складають: послуга теплопостачання – 48%; водопостачання – 22%; водовідведення – 12%; кошти місцевого бюджету – 5%; вивезення ТПВ – 5%; інші доходи – 5%; орендна плата – 2%; ритуальні послуги – 1%.

Видатки підприємства за основною діяльністю склали 46,7 млн грн, що менше на 1% від плану. Питому вагу у витратній частині складають: витрати на оплату праці – 31%; на вугілля - 15%; амортизаційні відрахування – 14%; воду – 14%; електроенергію - 11%; матеріали – 5%; податки та збори – 3%; пально-мастильні матеріали – 3%; послуги та інші - 3%; приймання ТПВ – 1%. Загальна сума перевитрат склала близько 4 млн грн. Основними статтями перевитрат є амортизація – 4 млн грн, а також витрати на техніку безпеки та охорону праці – 19 тис. грн.

З початку року підприємством було зекономлено 4,4 млн (електроенергія – 1,6 млн грн, вугілля – 779 тис. грн; оплата праці - 142 тис. грн; покупна вода – 685 тис. грн; інші послуги – 289 тис. грн; пально-мастильні матеріали – 142 тис. грн; матеріали – 476 тис. грн; прийом ТПВ – 207 тис. грн; податки та збори – 58 тис. грн).

Фінансовим результатом з основної діяльності за звітний період став збиток у сумі 12,3 млн грн. Основними негативними факторами, які вплинули на збиткову діяльність підприємства, залишаються: ріст цін на електроенергію, матеріали, пально-мастильні матеріали, підвищення рівня мінімальної заробітної плати тощо. Окрім того, неповна оплата споживачами комунальних послуг призводить до дефіциту грошових коштів.

Про підсумки виконання міської програми соціального захисту та адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян «Турбота» за 9 місяців 2017 року доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко. За його словами у звітному періоді коштом міського бюджету виплачено матеріальну допомогу 199 жителям міста, які опинилися в складній життєвій ситуації, на загальну суму 153 тис. грн. Було надано матеріальну допомогу 7 ветеранам війни, які потребують поліпшення житлових умов згідно з чергою, на суму 17,5 тис. грн. Одноразову допомогу надано 19 особам, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, на загальну суму 38 тис. грн. Учасникам АТО до встановлення статусу «Учасник бойових дій» відшкодовано вартість квартирної плати в сумі 2,3 тис. грн. 5 сімей загиблих учасників АТО отримали допомогу в розмірі 50% вартості житлово-комунальних послуг (3,6 тис. грн).

Цьогоріч було надано матеріальну допомогу на оздоровлення 73 ветеранам праці - працівникам бюджетної сфери та батькам дітей-інвалідів на суму 91 тис. грн. До того, ж 33 ветерани війни оздоровилися в санаторії «Сонячний». На ці цілі з міського бюджету спрямовано 115 тис. грн. Окрім того, 13 ветеранів війни були забезпечені санаторно-курортними путівками на суму 81 тис. грн. З

а кошти міського бюджету надано матеріальну підтримку до дня народження 255 особам похилого віку, яким виповнилося 80, 85, 90 і більше років, на суму 30,5 тис. грн. Відшкодовано витрати в межах норм споживання підприємствам - надавачам житлово-комунальних послуг 4 особам, які мають звання «Почесний громадянин міста» в сумі 20,4 тис. грн. 12 непрацюючим особам, які надають соціальні послуги людям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги, виплачено компенсації на загальну суму 22 тис. грн.

Забезпечено виплату допомоги 7 дітям-інвалідам до 16 років з діагнозом цукровий діабет на суму 22 тис. грн; 1 особі, хворій на цілісітсію, виплачено 31 тис. грн на продукти харчування.

Цього року вперше було надано грошову допомогу 35 особам, які найбільш неадаптовані у фізичному плані, а саме: інвалідам І та ІІ групи; дітям-інвалідам до 18 років, які пересуваються на візках, на загальну суму 112 тис. грн.

Також вперше з бюджету міста було виплачено компенсацією за міський проїзд 320 ветеранам на суму 70 тис. грн.

Рада ветеранів війни та праці отримала фінансову підтримку у розмірі 70 тис. грн на здійснення своєї статутної діяльності.

Центром первинної медико-санітарної допомоги забезпечено 505 ветеранів війни безкоштовними лікарськими засобами на суму 256 тис. грн та з 50% знижкою - 18 інвалідів І та ІІ груп на суму 2,3 тис. грн коштів міського бюджету. Забезпечено реалізацію прав 37 ветеранів війни та праці на безкоштовне зубопротезування на загальну суму 67 тис. грн.

Загалом за 9 місяців 2017 року на виконання заходів програми «Турбота» спрямовано 1,3 млн грн коштів міського бюджету, в той час як за аналогічний період 2016 року ця сума становила 761 тис. грн.

Цього дня, також було затверджено план роботи виконкому на 2018 рік та визначено кандидатури для нагородження Грамотою виконавчого комітету до свят - Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і Дня місцевого самоврядування.

На підставі акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, члени виконкому надали дозвіл на видалення 45 аварійних та сухостійних дерев, які загрожують життю та майну громадян. Дерева будуть видалені за такими адресами: вул. Молодіжна, 9, 11, 19, 29; вул. Кобзаря, 6, 12а; вул. Шкільна, 27, 31, 49; вул. Горького, 1, 16а та між буд. 12 і 12а; вул. Ювілейна, 15, 21; вул. Шахтарської Слави, 23; вздовж вулиці Чайковського (від перехрестя з вул. Шкільна до перехрестя з вул. Шахтарської Слави); вул. Чайковського, 1, 7 та 9. Окрім того, міському відділу освіти надано дозвіл на видалення 4 дерев на території дитячого садочка «Попелюшка» та 2 дерев на території «Дзвіночка».

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді