Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Валерій Вигонський став трикратним чемпіоном світу з кікбоксингу

Фотографія

З 25 по 30 жовтня 2017 року в італійському курортному містечку Марина-ді-Каррара проходив чемпіонат світу з кікбоксингу федерації WTKА. У змаганнях взяли участь спортсмени близько 40 країн. В числі збірної України був і наш земляк Валерій Вигонський. З Італії Валерій повернувся з перемогою, ставши трикратним чемпіоном світу з кікбоксингу за версією WTKА. До цього спортсмен двічі перемагав на чемпіонатах світу в Іспанії (2015 рік) і в Італії (2016 рік). Такими результатами Валерій заслужив найвищий ступінь майстерності в кікбоксингу за версією WTKА - звання «Заслужений майстер спорту України». Після повернення в рідне місто хлопець охоче поділився з нами враженнями про змагання:

- Я був добре підготовлений і впевнений у своїй перемозі, тому нітрохи не сумнівався в ній. До змагань такого рівня місяць жив і тренувався в Таїланді. Там клімат дуже хороший, овочі і фрукти цілий рік, морепродукти. Крім того, у мене була сильна підтримка з боку моїх рідних і близьких, друзів. Я був сповнений енергії і сил, і готовий був перемагати. Моїми суперниками були два італійця, українець, іранець і поляк. Якщо чесно, то п'яти боїв мені було мало, я хотів ще, але більше ніхто не захотів битися. Все пройшло добре, обійшлося без травм. Зараз трохи відпочину і буду готуватися до наступних змагань, - розповів спортсмен.

Валерія Вигонського знають багато першотравенців, які, так само як його рідні та друзі, підтримують хлопця в його прагненні бути досконалим в улюбленому виді спорту. Юнак серйозно займається боксом, кікбоксингом і тайським боксом. Живе в Києві, поєднує заняття спортом з тренерською діяльністю, а також закінчує Харківську академію фізичної культури.

- Приємно, що люди з нашого міста підтримують мене. При зустрічі впізнають, кажуть, що пишаються мною, обіймають, фотографуються та ставлять в приклад своїм дітям. До речі, на цьому чемпіонаті в Італії багато спортсменів згадали мене за боями минулого року. Вітали як вихідця з України та Першотравенська. Взагалі, я помітив, що в світі з повагою ставляться до спортсменів з України. Так що ми створили собі досить хорошу репутацію, - не без гордості відзначив Валерій.

Наш земляк виступав на п'яти чемпіонатах світу, з них два проходили в Таїланді (тайський бокс муай-тай). У 2017 році з Бангкока привіз пояс чемпіона світу з муай-тай. Він задоволений своєю долею і дуже вдячний своїм рідним за підтримку. Адже підготовка до змагань - це тривалий процес: стреси, скидання ваги від 7 до 10 кг, щоденні виснажливі тренування і, звичайно ж, настрій на бій. У такі періоди для Валерія велике значення мають любов і ніжність мами Олени. Завдяки її підтримці син виходить на ринг з холодною головою, але гарячим серцем. Тільки так все виходить. Батько Валерія Сергій - його перший тренер, наставник і надійний товариш. Батько завжди присутній на змаганнях, що є потужною мотивацією для боксера. Тому, як каже Валерій, на помилку не має права. В Італію за перемогою вони їздили також разом. Сергій Вигонський зазначає, що, нажаль, фінансова підтримка з боку держави незначна. Як правило, спортсмени ведуть свою діяльність на чистому ентузіазмі, виїжджаючи на змагання за рахунок власних коштів та спонсорської допомоги. Валерій Вигонський вдячний першотравенцам за визнання і готовий до нових перемог, які примножать спортивний авторитет Першотравенська.

- Раджу всім займатися спортом - це зміцнює здоров'я, удосконалює фізичну форму, формує характер і багато в чому визначає життєву позицію. Зараз треба бути згуртованими і підтримувати один одного, рухатися вперед, - такі побажання адресував видатний спортсмен жителям Першотравенська.

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді