Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Подарунком для працівників соціальної та культурної сфер став концерт ВІА «Маки»

Фотографія

9 листопада в БК «Шахтар» відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня працівників соціальної сфери, а також Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. В цей день зі сцени лунали вітання на адресу тих, хто щоденно піклується про найбільш незахищені та вразливі верстви населення, тих, хто допомагає їм подолати труднощі та повірити в себе. Щирі побажання всього найкращого приймали цього дня також люди, які зазвичай дарують святковий настрій всім городянам та розвивають культуру і духовність в місті.

Від імені міського голови Оксани Вінницької винуватців свята привітала секретар ради Надія Петрова.

- Всіх людей, яких ми сьогодні вшановуємо, хочеться назвати одним спільним словом - людинолюбці. Адже працівники соціальної сфери віддають часточку своєї душі ветеранам, людям похилого віку, інвалідам, пенсіонерам, дітям-сиротам, безробітним, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм знайти вихід з найскрутнішої життєвої ситуації. Працівники культурної сфери також служать людям. Жодне свято у нашому місті не відзначається без яскравих та змістовних концертних програм. Своєю майстерністю вони створюють городянам хороший настрій, виховують почуття прекрасного, а у нелегкі часи підіймають дух. Бажаю вам натхнення та людської вдячності за вашу благородну працю. Нехай здійсняться всі ваші плани та надії. Міцного вам здоров’я, щастя, миру та добробуту, - побажала Надія Павлівна.

Цього дня заслужену нагороду за багаторічну самовіддану працю – Грамоту обласної ради вручили Галині Владіміровій, директору БК «Шахтар».

З нагоди професійних свят Грамотою виконавчого комітету нагороджено: Марію Борисевич, провідного фахівця із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Аліну Пилипенко, головного спеціаліста з питань опіки та піклування служби у справах дітей; Ірину Семенову, начальника відділу бухгалтерського обліку - головного бухгалтера міського центру зайнятості; Івана Бугайчука, керівника Народного аматорського духового оркестру БК «Шахтар»; Нелю Ісаєнко, керівника танцювального колективу «Надія» БКМ «Україна»; Наталію Жур, керівника Зразкового аматорського танцювального колективу «Брайтлі» БК «Шахтар».

Подяку міського голови в цей день отримали: Наталя Волкова, акомпаніатор БК «Шахтар»; Костянтин Долгополов, керівник студії танцю «Ракурс»; Віталій Медяник, керівник студії танцю «Белла Джойя»; Ольга Оболонська, керівник танцювально-спортивного клубу «Альянс»; Сергій Прокопенко, керівник колективу сучасного танцю «Fank Drive»; Олена Черномаз, головний спеціаліст відділу профілактики виробничого травматизму міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування; Людмила Хандрига, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг; Марина Сіберт, спеціаліст ІІ категорії сектору прийняття рішень відділу прийому громадян та соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення; Алла Поп’юк, страховий експерт з охорони праці відділу профілактики виробничого травматизму міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування; Дар’я Пасічник, заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Першотравенського об’єднаного управління Пенсійного фонду; Радмила Новак, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг; Раїса Ковальова, прибиральник службових приміщень управління праці та соціального захисту населення.

Вітальні листи від міського голови Оксани Вінницької отримали дитячі будинки сімейного типу: Пашкових Олександри та Андрія, Козуненків Людмили та Анатолія, Познякових Олени та Валентина, Горбунових Любові та Анатолія. А також прийомні сім’ї: Легкошкурів Марини та Олексія, Колесової Тетяни, Колесників Алли та Івана. Цим насправді чуйним людям висловили щиру вдячність за великодушність і милосердя, бажання дарувати дітям, які волею долі позбавлені піклування власних батьків, можливість жити у родинах, де панує атмосфера любові та душевного тепла, благополуччя та затишку.

Приємним сюрпризом для присутніх став виступ вокально-інструментального ансамблю «Маки» з міста Дніпро. Запальні артисти подарували присутнім справжнє свято. Концерт всім дуже сподобався, адже лунали пісні на будь-який смак: як молодіжні, так і улюблені пісні молодості більш старшого покоління. Тож свято, без сумніву, вдалося на славу та подарувало його винуватцям незабутні враження.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді