Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська рада розподілила вільний залишок бюджетних коштів

Фотографія

10 листопада під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання чергової 26 сесії міської ради. На засіданні були присутні 22 депутати. В порядку денному розглянули 5 основних питань та 14 різних (земельних).

Про внесення змін до міського бюджету 2017 року доповіла заступник міського голови - начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова. Вона зазначила, що станом на 01.11.2017 року перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) склало 5,4 млн грн. Розглянувши пропозиції головних розпорядників коштів та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету і фінансів, міська рада прийняла рішення щодо спрямування фінансового ресурсу у сумі 4,6 млн грн.

Зокрема, 83 тис. грн. було спрямовано на придбання устаткування в рамках виконання заходів Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки міста.

Збільшено кошторисні призначення міській лікарні на загальну суму 269 тис. грн для придбання дороговартісного обладнання (апарат для зварювання м’яких тканин, автоклав, шафа для сушки рентгеноплівки). Центру первинної медико-санітарної допомоги спрямовано понад 60 тис. грн для придбання інвентарю та устаткування (кушетки, лави, стільці, встановлення сигналізації).

Міському відділу культури виділили 750 тис. грн на придбання матеріалів та обладнання для належного оформлення міста з нагоди Новорічних та Різдвяних свят (гірлянди, банери, казкові будиночки тощо), а також для проведення інших святкових заходів.

Управлінню комунального господарства та майна спрямовано понад 1 млн грн на такі цілі: забезпечення безперебійної та ефективної роботи дільниць благоустрою та електрослужби (прибирання опалого листя, посипка доріг, вивезення сміття з вулиць тощо) – 470 тис. грн; видалення аварійних та сухостійних дерев – 252 тис. грн; виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту вулиць міста (для реалізації у 2018 році) – 300 тис. грн. Окрім того, на забезпечення фінансовим ресурсом міської Програми сприяння створенню та підтримки функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків спрямовано 300 тис. грн.

У зв’язку із збільшенням тарифів, для забезпечення бюджетних установ коштами на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, збільшено кошторисні призначення установ та закладів бюджетної сфери на 1,5 млн грн, в тому числі: оплата теплопостачання - 1,3 млн грн; оплата водопостачання - 132 тис. грн.

Для забезпечення проведення капітального ремонту будівлі управління праці та соціального захисту населення (заміна віконних та дверних блоків) спрямовано 610 тис. грн.

Депутати заслухали інформацію директора міського житлово-комунального підприємства Ірини Кривенко про виконання виробничої програми, фінансового плану та фінансово-господарську діяльність підприємства за 9 місяців 2017 року. Окрім того, з метою охорони і збереження об’єктів благоустрою та їх утримання в належному упорядкованому стані було затверджено план проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою на території міста.

Наприкінці засідання депутати розглянули та затвердили низку питань земельного характеру.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді