Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Кращими у турнірі на Кубок Західного Донбасу стали спортсмени з Кам`янського

Фотографія

11-12 листопада в Першотравенську відбувся І-ий відкритий міський турнір з волейболу на Кубок Західного Донбасу. У змаганнях взяли участь 15 команд з міст Дніпропетровської та Донецької областей: Дніпра, Кам`янського, Павлограда, Вугледара, Авдіївки, Краматорська, Покровська, Першотравенська та Синельниківського району. Наше місто представляли три команди – молодіжна, ветеранська та команда ДЮСШ. Змагання проходили в спортзалах ДЮСШ «Шахтар» та гірничого ліцею.

Учасників турніру привітали міський голова Оксана Вінницька, голова Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області Геннадій Грозицький та голова Першотравенської федерації волейболу Володимир Сябро. В числі почесних гостей також був перший директор спортивного комплексу "Ювілейний" Анатолій Михайлович Перелигін.

Спортсменам та вболівальникам побажали найкращих вражень, цікавої гри та перемог.

- Наразі в нашому місті започатковано проведення турніру з волейболу на Кубок Західного Донбасу. Мені радісно, що в Першотравенську проходить все більше змагань такого рівня - це результат активності як молодого покоління, так і ветеранів спорту. Також приємно, що нещодавно ветеранська команда громадської організації «Першотравенська федерація волейболу» виборола звання чемпіонів України. Такі досягнення викликають повагу і гордість у першотравенців. Розуміючи важливість цього напрямку в житті городян, цьогоріч міською владою на діяльність ДЮСШ «Шахтар» спрямовано 254 тис грн, а міському відділу з питань молоді і спорту 168 тис. грн. Тепер наші спортсмени – учасники виїзних змагань, а їх досягнення відзначаються гідними нагородами. Помітно поповнився також спортивний інвентар спортшколи та виготовлено проекти на реконструкцію об’єктів закладу. Бажаю всім учасникам змагань і вболівальникам вдачі та гарного настрою! Впевнена, що ваша спортивна єдність зробить турнір з волейболу на Кубок Західного Донбасу традиційним! - зазначила Оксана Вінницька, вітаючи присутніх.

За результатами турніру з волейболу на кубок Західного Донбасу серед чоловіків у віковій категорії 50+ перше місце виборола команда з Кам`янського, друге місце у команди з Вугледара. Почесне третє місце цього дня посіла команда Першотравенська. У віковій категорії 60+ третє місце у першотравенців; друге - у команди з Покровська, а переможне перше місце здобула команда з Павлограда.

Серед жінок перше місце у відкритому міському турнірі з волейболу на Кубок Західного Донбасу виборола команда з Кам'янського; другий результат у команди з Дніпра; третій - у жіночої збірної Синельниківського району.

Молодіжні команди волейболістів також показали високий клас підготовки. Перше місце у команди з міста Покровськ, друге - у першотравенських юнаків, а третє - у команди з Вугледара.

По завершенні турніру в товариській зустрічі зійшлися молодіжна і ветеранська команди з Першотравенська. Перемогу завоювали любителі волейболу з багаторічним досвідом, відшліфованим регулярними тренуваннями.

Міський голова Оксана Вінницька вручила переможцям здобуті у спортивній боротьбі кубки, медалі, грамоти та побажала учасникам турніру на Кубок Західного Донбасу нових зустрічей і досягнень.

Від Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області за розвиток волейболу в Україні та популяризацію його серед населення Геннадій Грозицький вручив відзнаки Коробці Руслану, Поверєнних Ігорю та Сябру Володимиру.

Подяками міського голови за розвиток волейболу у Першотравенську відзначені Володимир Сябро, Валерій Дружкін та Володимир Апасов.

Кращими гравцями турніру визнані: Волков Віктор (Першотравенськ), Гацура Володимир та Олена Петровська (Кам'янське).

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді