Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Весело провели час в Ігроленді

Фотографія

3 грудня, коли в усьому світі відзначався День людей з інвалідністю, в дитячому розважальному закладі «Дісней», що знаходиться на вулиці Гагаріна, першотравенським дітям з особливими потребами подарували яскраву розважальну програму. Про це заздалегідь подбали активісти громадської організації «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра», працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і міського відділу культури. Час дозвілля в «Ігроленді» діти провели цікаво і весело, досхочу награвшись та розважившись з аніматорами-піратами. Найбільше дітлахам сподобались жарти кумедного клоуна, фокуси і мильні бульбашки, які зачарували хлопчиків і дівчаток.

На дитячому святі побувала й міський голова Оксана Вінницька.

- Ви такі ж як всі і можете реалізувати себе у будь-якій справі. Нещодавно мені довелось побувати в Києві на міжнародному зібранні, де серед учасників був юнак у інвалідному візку на ім’я Дмитро. Він активно займається громадською діяльністю і, розповідаючи про своє життя і досягнення, зауважив, що, якщо розібратись, то кожна людина має обмежені можливості: хтось не знає іноземної мови, у когось відсутній музичний слух чи здатність малювати. Тож я повністю згодна з Дмитром, що всі ми маємо однакові можливості, а повноцінність людини вимірюється критеріями сили волі і духу, порядністю, здатністю співчувати й робити добрі справи. Дорогі діти, ми вас дуже любимо і робитимемо все, аби вам завжди було гарно і радісно, як сьогодні! - звернулась до дітей очільниця міста.

Цього дня для дітей з особливими потребами організували похід в 3-D кінотеатр на перегляд мультфільму. А діток, яким дуже важко пересуватись, організатори заходу відвідали вдома. Також хлопчикам і дівчаткам приготували подарунки, які завжди доречні у такі дні.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді