Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

6 грудня - День Збройних Сил України

Фотографія

6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани війн, учасники бойових дій!

Свято професійної армії України ми відзначаємо з 1993 року, глибоко вшановуючи всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави!

Збройні сили України - це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона держави, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Українська армія стає дедалі міцнішою і сучаснішою, підіймаючи авторитет нашої країни у світі. Наразі Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та дають їй відсіч, охороняють повітряний та підводний простір держави.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії, тож українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої свобода і незалежність рідної країни понад усе. Український народ довіряє своїм військовим, адже ви забезпечуєте надійну оборону, недоторканність та територіальну цілісність Вітчизни, і за це вам велика подяка!

Ми щиро вітаємо наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів з Днем Збройних Сил України! Бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійного тилу і всього найкращого! Зичу вам здоров’я та сил, незламної волі та успіхів заради миру та спокою, добра та достатку вашим оселям! Нехай ваші серця наповнюють почуття гордості та патріотизму за свою справу на благо українського народу!

Оксана Вінницька, міський голова

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді