Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вітання з Днем місцевого самоврядування

Фотографія

7 грудня – День місцевого самоврядування

Дорогі першотравенці! Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!

Здобуття Україною незалежності надало право розвитку самоврядування, як єдиному публічному інституту влади громад. Справжнє самоврядування є не лише ознакою демократичного суспільства, а й дороговказом і алгоритмом розвитку країни.

Результатами реформування місцевого самоврядування на сучасному етапі мають стати самодостатність та сталий розвиток кожної територіальної громади. Проголосивши Європейський вибір Україна, в умовах агресії, долає непростий шлях свого становлення, тож саме розвиток місцевого самоврядування, децентралізація та реформи мають змінити наше життя на краще. Зміни не відбуваються легко, однак запорукою успіху є наше спільне бажання докласти зусиль задля розвитку Першотравенська.

Цей день є святом кожної громади, кожного населеного пункту! Добробут людей неможливий без залучення громадян до процесу прийняття рішень, професійності та відповідальності самої місцевої влади. Наразі до місцевого самоврядування все більше долучається громадськість, що позитивно впливає на процеси, які відбуваються в місті. Дедалі змінюється ставлення городян до майна територіальної громади, до того, що і як відбувається в місті. Першотравенці активно піклуються за своє житло, навколишнє середовище и докладають зусиль аби жити комфортніше і цивілізовано. Це – вірний напрямок до того, щоб шахтарське місто розвивалось і ставало кращим. А це можливо за однієї умови - при спільній, ефективній роботі влади і громади. У взаємодії - сила депутатського корпусу!

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Дякую вам, дорогі першотравенці, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадському житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди в прагненні зробити Першотравенськ кращим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній першотравенській родині міцного здоров’я, оптимізму, миру, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного Першотравенська додають сили і наснаги. Хай ніколи вас не покидає віра, надія та любов!

Оксана ВІННИЦЬКА, міський голова

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді