Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Колектив ШУ «Першотравенське» відзначив виробничий Новий рік

Фотографія

4 грудня працівники дільниць з видобутку вугілля «Шахтоуправління «Першотравенське» на чолі з Русланом Хавренковим, виконуючим обов'язки заступника директора з виробництва, передали директору підприємства Олександру Гусєву символічну брилу вугілля і відрапортували про виконання річного плану - видобутку майже 3,7 млн тонн вугілля. Першотравенці вже третій рік поспіль виконують річне планове завдання не просто достроково, а першими в об'єднанні ДТЕК «Павлоградвугілля».

За словами директора ШУ Олександра Гусєва, це максимальний річний план за всю історію шахтоуправління.

- Ще 12 років тому, коли підприємство увійшло до складу ДТЕК, такий видобуток був неможливий. З того часу завдяки новітній імпортній техніці він збільшився вдвічі. І зараз, коли мова йде про брак вугілля для опалювального сезону, наш колектив робить все для того, щоб в Україні було тепло і світло, забезпечуючи вугільні теплоелектростанції вугіллям марки ДГ (довгополум'яне газове). Я упевнений, що дострокове виконання планового завдання - результат професіоналізму шахтарів і серйозних інвестицій. Так, в ШУ з початку року було вкладено понад 512 млн грн, що дозволить шахтоуправлінню до кінця року добути 4 млн тонн вугілля, - зазначив Олександр Станіславович.

Міський голова Оксана Винницька від щирого серця привітала колектив шахтоуправління «Першотравенське» з достроковим виконанням річного плану і побажала нових трудових перемог. На урочистому зібранні Оксана Рудольфівна вручила Подяки за високі досягнення у праці працівникам ШУ «Першотравенське» «ДТЕК Павлоградвугілля» Ватагіну Євгену, електрослюсарю підземному ділянки водовідливу і осушення; Денисюку Сергію, гірничому майстру дільниці профілактичних робіт з техніки безпеки; Єрьоміну Сергію, електрослюсарю підземному ділянки водовідливу і осушення; Косенку Альберту, гірничому майстру дільниці вентиляції і техніки безпеки; Пермякову В'ячеславу, майстру поверхні ділянки вентиляції і техніки безпеки.

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді