Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Незабаром «нові плани» матимуть сучасне зовнішнє освітлення

Фотографія

5 грудня відбулось засідання конкурсної комісії для визначення виконавців при закупівлях товарів, робіт та послуг в рамках актуалізованої Стратегії економічного розвитку міста Першотравенська на період до 2020 року. На засіданні вирішувалось питання щодо визначення підрядника стосовно предмету закупівлі «Реконструкція системи зовнішнього освітлення з використанням сучасних енергоефективних технологій та енергозберігаючого обладнання приватного сектору міста».

В ході комісії були розглянуті декілька цінових пропозицій та обрано найбільш вдалу. Наразі цінова пропозиція знаходиться на стадії вивчення відповідними спеціалістами. Роботи вже незабаром мають розпочатися, а закінчитися - на початку 2018 року.

Тож питання налагодження системи освітлення «нових планів» буде вирішено. Адже ця проблема бентежить городян вже дуже давно, про що свідчать численні звернення до міської влади, які надходили протягом багатьох років. Такі звернення отримувала і міський голова Оксана Вінницька. Розуміючи важливість вирішення проблеми, очільниця міста звернулася до керівництва компанії ДТЕК з проханням допомогти. Були проведені переговори та знайдено порозуміння. Компанія пішла назустріч і виділила місту кошти у сумі 500 тис. грн на вирішення цієї давньої проблеми.

Тож невдовзі приватний сектор південної частини міста (вул. Чайковського, Сонячна, Степова, Садова, Польова, Пирогова, Крилова, Південна, Будівельна, пров. Виноградний) буде добре освітлений завдяки сучасним енергоефективним технологіям. Тут буде укладено новий електропровід та здійснено монтаж сучасних світлодіодних світильників.

Окрім того, нагадуємо, що Першотравенськ отримав грант від Фонду «Північна ініціатива гуманітарної підтримки і енергоефективності» НЕФКО для впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності міських об'єктів на загальну суму 420 тис. євро. В рамках реалізації цього проекту буде проведено реконструкцію системи вуличного освітлення міста з використанням сучасних енергоефективних технологій та енергозберігаючого обладнання.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді